Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj állandóan ha csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj állandóan ha csak keveset látom azt a lányt akit imádok? Hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
21 f vagyok van egy nagyon fiatal barátnőm de nagyon imádom most lett 14, A korkülönbség miatt csak titokban találkozhatunk meg beszélhetünk,de amúgy is elég elfoglalt lány sok barátnője van edzésekre jár meg a családja is sok helyre viszi.Tudja hogy imádom és ő szokott áthívni ha épen neki jó, suli időben heti, kétheti szinten azért áthívott de most mióta szünet van csak 1 szer beszéltünk telefonon mert ugye azt se tudjuk megoldani mindig,neki amúgy elég amennyiszer találkozunk, ami nem csoda az ő korában,de nekem meg piszkosul hiányzik és pár nap után már meg tudnék bolondulni valósággal fáj ez a dolog és nagyon. Egyszer majd ez a lány fog kinyírni,(ez olyan mintha drogos lennék és csak csöpöket kapnék a boldogságból, mikor sokkal több kéne)
2017. jún. 27. 17:52
 1/3 anonim válasza:

Azért fáj, mert szerelmes vagy. Ezen nem lehet segíteni. :)

Jelenleg én is ilyen helyzetben vagyok, csak nálunk fordítva van.. a fiú, aki tetszik nekem idősebb, de Ő 19, én 15. Ez nem okoz nektek gondot?

Már bocsánat, hogy megkérdeztem.. :)

2017. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekünk nem de rajtunk kívül mindenki másnak igen, (rokonok, barátok,stb)
2017. jún. 27. 17:59
 3/3 A kérdező kommentje:
engem ott ahol a lány lakik nem ismernek szóval nem nagyon érdekel ha lebukunk meg amugy se de pl a barátnőm erre nagyon figyel és testi dolgokat meg csak olyan helyen csinálunk ahol nem lát minket senki szerintem annak akinek sok ismerőse van aki népszerü annak számít kivel jár szóval nem a kortól függ hogy most az idősebbnek cink vagy a fiatalabbnak cink
2017. jún. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!