Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyizok, de keveset eszek,...

Fogyizok, de keveset eszek, mert állandóan rosszul vagyok, hogyan folytassam így?

Figyelt kérdés

Naponta kb. 700kcal bírok megenni. Már jó régóta tart ez az egész, hogy naponta 2x vagy 3x eszek és annyira fáj utána a hasam hogy sokszor bőgök már:(


Leírom a tegnapi étrendemet(tegnap nagyon fájt a hasim)


Reggeli: 2db abonett két szelet sonka (ez után durván fájni kezdett a gyomrom, pedig éhes voltam reggel, a hasam eléggé felment)


Olyan 3 óra környékén csillapodott, lement a hasam

Így ettem 2 db tojást, 4db pulykamell sonkával, paradicsommal, paprikával. Ennyit ettem egész nap, és úgy éreztem mintha egész nap csak ettem volna.


Voltam már anorexiás évekkel ezelött, de most nem önszántamból eszek keveset, hanem fáj mindig a hasam:(

18/l

168cm 56kg

3kg akarok fogyni csak.


2015. aug. 7. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosról hallottál már?
2015. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam nála nem egszer, összesen 3x voltam nála. Soha nem talált semmit, utcsó alkalommal elküldött a francba:(
2015. aug. 7. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez gyomorfekély gyanús. Menjél el egy normális dokihoz!
2015. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tudat alatt még is lelki oka van? Ha korábban anorexiás voltál lehet szervi baj is, sajna sok doki nem veszi ezt komolyan én felkeresnek egy másik szakembert.
2015. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!