Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van a lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van a lánynál esélyem?

Figyelt kérdés

A környék egyik legnépszerűbb és legszebb lányáról beszélünk.. Én egy kis senki vagyok, de mégis velem volt együtt egy évig..Lényeg ,hogy nagyon szép kapcsolat volt a mienk.. Viszont én elkövettem egy hibát amit a mai napig bánok.. Kikezdtem egy másik lánnyal, amit ő másnap meg is tudott..Mikor elmentem hozzá meg beszélni ,a szemébe hazudtam, természetesen tudta az igazságot és be is bizonyította..

Akkor ott rögtön szakított is velem..Elég szánalmas ,hogy ezt kell írnom..de szó szerint kikönyörögtem a második esélyem ,amit meg is adott.. Hogy ha bebizonyítom ,hogy megbízhat bennem meg nem csak a szám lesz nagy akkor minden oké.. Csakhogy én akkor is elvoltam magamnak, nem terveztem el semmi randit ,pedig akkor voltunk egy évesek is..Vége lett.Szakított..

Én kértem ,hogy legyünk barátok legalább. Kitalálhatjátok, azt is elbasztam..

Azóta ez a tökéletesség éli az életét,rengeteg barátja lett és szerintem egy fiu is bekerült a képbe ,mert hallottam ezt azt..Népszerűbb mint valaha..Minden barátnője , ismerőse azt mondja hogy megtalálta a neki való bulizós, menő életet..

Nekem nincs annyi barátom, én nem kellek úgy az embereknek, mint ahogy ez a csaj kell MINDENKINEK..

Úgy megszerette a családom,a barátaim ,főképp pedig én..Csak vele tudnám elképzelni az életem..Tudom ,hogy érdekes lenne a mi storynk..Hogy egy hercegnő meg egy elveszett gyerek összejöjjön..Ráadásul gyűlöl engem,letiltott és nem is érdeklem..

Nyugodtan jöhetnek a lecseszések,de írjátok meg, hogy ti vissza e jönnétek hozzám, vagy ,hogy szerezhetném vissza? ( Ennek az egésznek már 3 hónapja)



2017. jún. 29. 14:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Miért nem bírod elfogadni, hogy ennek vége?
2017. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire "tökéletes lány" miért kellett más után nézned?

Amúgy ha nem lesz neki barátja talán az idő segít, és lehet valami esélyed. Próbáld meg később ha lesz alkalmad rá.

2017. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őt már nem fogod megkapni,2x is adott esélyt a kapcsolatra és te még a 3. barátkozós esélyt is elrontottad..szerinted ezek után visszaakarna menni hozzád? fogadd el és keress mást, akinél nem követed el ugyanezeket a hibákat.
2017. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem amiatt vagy szánalmas, ami miatt gondolod, hanem azért mert ezek után még mindig az ő lába nyomát nyalod. Esélyed sincsen hogy visszamenjen, és ha van is egy fikarcnyi, nem fogod kihasználni azt. Hagyd békén, de tényleg. Te is beismerted, hogy elrontottad, nem egyszer, hanem kétszer, sőt háromszor is. Minek zaklasd, ha mondjuk lenne valami, és megint elcseszd?


Tedd rendbe az életedet, és ne utána, és a jó szociális állapota után sóvárogj. Keress mást, de azt is csak ha kicsit beért a fejed. Őt meg hagyd békén, végre boldog egy ilyen valaki után.

2017. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs már nála esélyed.


pacsi x)

2017. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!