Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes csak azért is próbálko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csak azért is próbálkoznom egy olyan lánynál akinél úgy érzem nincs esélyem? 18/F

Figyelt kérdés

Igazából úgy érzem nincs veszteni valóm, viszont ha nem is próbálkoznék küzdeni a lányért akkor azt örökké bánni fogom. Ő a legszebb lány akit valaha láttam nagyon durva... De ezt még sokan mások is így gondolják. Viszont tudom, hogy most nincs barátja és állítólag kiszemeltje sincs ami azért elég ritka. Nem igazán tudom megmondani miért gondolom azt, hogy nincs esélyem meg nem is fogok így hozzáállni majd ha erőt veszek magamon csak valamiért így érzem mert nem kifejezetten olyan vagyok mint az előző pasijai legalábbis ha tényleg velük járt, mert nekem azt mondták. Én kicsit kilógtam mindig is. Egyébként eléggé helyesnek tartanak úgy ezzel nincs gondom csak kicsit kölyökképű vagyok és sajna az utóbbi 2,5 hónapban elég sokat voltam kórházban és jól lefogytam (nagyon sokat) így nyárra, előtte azért jó testem volt tényleg bár most is izmos vagyok csak mellette vékonyabb sokkal de legalább kocka hasam van az is valami... :D Meg ez a lány jó magas lányokhoz képest és csak pár centivel vagyok magasabb nála bár engem nem zavarna ez egyáltalán. Csak tényleg visszavetette az önbizalmamat, hogy ennyit fogytam és nagyon zavaró is, hogy annyit dolgoztam magamon és 1-2 hónap alatt szépen kuka az egész.

Amúgy még nem beszéltünk, párszor láttam régebben hétvégenként mert ugyan azokra a helyekre járunk és ott tetszett meg nagyon aztán azóta folyton őt nézegetem a neten is és kis szimpinek tűnik bár szerintem picit önelégült de ez is inkább aranyos. Néha összenézünk ha elmegyünk egymás mellett igazából ennyi, tehát szemezés vagy ilyesmi sem volt, mert ha ránézek elkapja a tekintetét és ebből is gondolom hogy nem különösebben vagyok az esete dehát kitudja nem minden lány szokott szemezni. Csak valamiért azt érzem nem vagyok az este és kész. De ezért még "kár" lenne kihagyni vagy legalább megpróbálni ez irtó nagy baromság volna nemde?


2017. ápr. 14. 15:13
 1/5 anonim válasza:
Ha szereted/bejön akkor mindennek van értelme amit érte teszel :)
2017. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy probat meger. tegyel egy kis lepest fele. aztan meglatod hogyan reagal es ugy kozelits hozza.
2017. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem igen. Arra számítottam, olyan eset lesz, hogy egyértelműen visszautasított, de meg zaklatod, de ebben az esetben, amit leírtál, persze, miért ne.

Én nő vagyok, és sok lehetőséget elszalasztottam, de sok visszautasításban is volt részem. Próbálkoztam már olyan srácnál, akiről kiderült, hogy meleg, olyan srácnál, aki gyerekkori szerelem, és talán le is járatom magam előtte, olyannál, akinek kiderült, hogy van barátnője ezt nem tudtam előre, abban az esetben nem zavartam volna őket). Voltak ciki helyzetek, érdekes szituáció, mikor a kiszemelted közli, hogy meleg, de tudod, az az igazság, ezek közül egyiket se bántam meg. Aznap rossz volt, meg utána 1-2 hétig, de még soha nem bántam meg olyat, amikor próbálkoztam, olyat viszont igen, amikor nem csináltam semmit. Úgyhogy, amíg nem zaklatás (amíg nem utasított el egyértelműen), addig ne te döntsd el, tetszenél-e neki. Majd ő eldönti, próbálkozz. A magassággal semmi baj, a testet meg ha egyszer sikerült felépíteni, sikerül még egyszer. Hajrá.

24/N

2017. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Franklin116 válasza:
Ha szereted èrdemes küzdeni érte. Gondolj a jövődre, feleséged lesz. Ha ezt szeretned ne add fel, a remény hal meg utoljára. Nálam ugyanez a helyzet csak az én kiszemeltemnek már van kiszelmeltje
2017. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, hogy érdemes! Nem veszíthetsz semmit, legrosszabb esetben kapsz egy kosarat. Ha viszont meg sem próbálod, mindig ott lesz benned a "mi lett volna, ha...." érzés. A szemét pedig nem biztos, hogy azért kapja el, mert nem tetszel neki. Lehet, hogy csak zavarba jön tőle.
2017. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!