Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem szeretném hogy tönkre menjen a barátságunk.

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom (haverom) akivel nagyon jóban vagyunk, viszont az utóbbi időben rájöttem, hogy nagyon tetszik. Félek megmondani neki, mert tudom, hogy kibe szerelmes (már évek óta) és tudom, hogyha elmondom, lehet, hogy tönkre megy a barátságunk. (amit azért nagyon nem szeretnék) Nem tudom, mit csináljak!!! Kérlek segítsetek. Minden választ köszönök!!! (15/L)

2017. jún. 29. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A finom utalásokon nem gondolkodtál? Öleld át, néha puszild meg, ugorj a nyakába, mond, hogy milyen jó pasi stb....
2017. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utalj rá
2017. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egy az egybe. Amúgy ha tudja hogy tetszik neked attol még nem megy tonkre
2017. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!!
2017. jún. 29. 21:16
 5/6 B25 ***** válasza:
Két lehetőséged van. Vagy megpróbálsz túl lépni ezeken az érzéseken és akkor maradhattok barátok vagy bevallod neki megkockáztatva azt hogy elveszíted. Merthogy olyan embernek nem lehetsz a barátja akibe szerelmes vagy, csak saját magadnak okoznal fájdalmat.
2017. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt egy fiu barátom, már 3 éve ismertem. És rameroltette ugymond, hogy járjunk.(tudom, hogy nem lehet rámeroltetni, de na ez bonyolult) és nekem nem ment. Szovak igy amondjam barátság is és a kapcsolat is tönkre ment. Nekem o csak barat volt. Ha a fiu nem küld neked jeleket, inkább keress más fiut...
2017. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!