Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátomnak mióta...

Az egyik barátomnak mióta barátnője lett megváltozott, és semmi másról nem lehet vele beszélni csak a lányról. Hogy csináljam hogy ne menjen tönkre a barátságunk? N

Figyelt kérdés
4 éve a legjobb barátom. Mindenben egymás mellett voltunk. Ha szerelmi csalódásunk volt, ha boldogok voltunk, mindent egymással osztottunk meg. 2 hete megismert egy lányt, 2-szer találkoztak eddig, így 2 hétvégén ott aludt a lánynál. Örülök neki hogy boldog, biztattam is mindenben, mindig meghallgattam részletesen hogy mi volt stb de kezdem unni. Nekem is volt hétvégén programom, amiről szívesen meséltem volna neki de nem is érdekli, hanem folytatja egyből hogy mi volt a lánnyal. Elhiszem hogy boldog, de unom reggeltől estig ezt olvasni. Hogy legyek lelkesebb hogy ne menjen tönkre a barátságunk??
2017. jún. 11. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Még egy darabig ez lesz, türelem. A friss szerelem mindig ilyen.
2017. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom. Én is voltam szerelmes.

Viszont így nincs is kedvem beszélni vele. Ráadásul ma is mondja hogy életében először mekiben volt a lánnyal és mennyire jó. Bezzeg mikor én néha elmentem mekibe és megírtam neki akkor mindig magyarázott hogy milyen szemét kaja az és eszem azt a moslékot. Teljesen meg van változva..

2017. jún. 11. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, addig foglalkozz mással, amíg eloszlik a rózsaszín köd. Olvass könyvet, barátkozz másokkal, nézz filmeket... :-) Őt meg most hagyd, hadd élvezze, ami most van, nem tart évekig ez az állapot, még akkor sem, ha együtt öregednek meg. Nem kell rá haragudni.
2017. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vannak más barátaim is, olvasni is szeretek igen :D

Hát remélem igazad lesz.. csak ne kapjak agybajt addig :)

2017. jún. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!