Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle úgy, hogy a "barátságunk" ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés

2 éve megismertem egy lányt az interneten keresztül. Szinte minden nap tartjuk a kapcsolatot (beszélgetünk, játszunk stb...). Kb. 2 hónap ismerettség után beleszerettem, ő csak barátként tekint rám. 2013. október-novemberében lementem a közel 500 km-re lévő lányhoz. Én mégjobban megkedveltem, és le is feküdtünk (csók, szex... minden volt). Akkor mondta, hogy csak baráti szex és fel is fogtam...meg hogy egy darabig nem lesz barátja. Most megint találkoztunk napokra, de teljesen megváltozott...mert megismerkedett egy fiúval és nem is történt köztünk semmi.

A baj, hogy még mindig oda vagyok érte, ami elég szar nekem, mert szerintem soha a büdös életbe nem fogunk összejönni (amit meg is értek).=ki kell belőle szeretnem: Hogy tegyem meg ezt úgy, hogy közben minden nap beszélgetünk?

Ötletek?


2014. jan. 2. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Többet ne csinálj ilyet.
2014. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A szerelem nem logikus életfolyamat, nem lehet racionálisan irányítani, szóval a kérdésed ebben a tekintetben hasztalan, nem tudsz parancsszóra kiszeretni valakiből. A közhelyek igazak, idővel könnyebb lesz, és el fog múlni. Továbbra is gyötörheted magad azzal, hogy tartjátok a kapcsolatot, szíved joga. Azért nem halsz bele, túl fogod élni, ne parázz, megesett velem is.
2014. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem csak úgy fog elmúlni benned ez az érzés, ha abbahagyod vele a kommunikációt, máskülönben sosem fognak begyógyulni a sebeid, és mindig fenntartod magadban a reménykedést, hogy hátha megváltozik, és ő is beléd szeret, de ha már az első alkalommal így viszonyult hozzád, amikor még nem volt más az életében, akkor erre nem nagyon van esély.

Lehet, hogy ha számára csak barát voltál, akkor jobb lett volna, ha nem fekszik le veled, mert így még jobban kötődsz hozzá, de ha meg nem történt volna meg, akkor egy életre szóló hiányérzet maradt volna benned, nem tudom...

2014. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Januárban volt pár konfliktusunk, amiatt mert nyumoltam és nem hagyok neki elég szabadságot...emiatt nem igazán akart hozzámszólni és 1 hétig nem is beszéltünk semmit, de úgy tűnt, hogy kibékülünk aztán még azóta se. :/
2014. febr. 16. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis szünetet kellene tartanotok, hogy el kezdj neki hiányozni. Ne legyen olyan egyértelmű, hogy mindig ott vagy számára, mert így nem értékel eléggé.
2014. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!