Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A féltékenység miatt hagyott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység miatt hagyott ott engem?

Figyelt kérdés

Volt egy lány.. Még 2-3hónapja..7hónapig voltunk együtt. Tudni kell, hogy én egy antisoci ember vagyok ő pedig r*hadtul népszerű és bulizós DE hűséges csajszi.

Az elejétől fogva járkált ide oda a barátaival,barátnőivel.. De én nagyon féltékeny voltam és szerintem ezért is lett vége..

Volt ,hogy előre egy héttel igérgettem neki ,hogy a hétvégét töltse csak velem ,mert elviszem ide-oda ,hol ott sehová nem vittem csak nem akartam ,hogy bárki mással találkozzon.. Ha eltervezett valamit én inkább kitaláltam egy storyt ,hogy szar kedvem van ,csak mert nem akartam ,hogy elmenjen stb..

Igazából nagyon gyakran kérte ,hogy mennyek ,de az a társaság túl menő volt hozzám képest..

Gyakran elfáradtam ezért mikor aludni akartam és tudtam ,hogy ő még fent marad és 100% ,hogy beszélgetni fog emberekkel inkább kértem hogy hívjon fel és aludjunk el együtt ,de hagyja bent a mikrafont is meg minden...

De aki gyönyörű az okos is..átlátott rajtam.. Mindig mondta ,hogy ha azt akarjuk ,hogy működjön ,akkor több teret adjak neki..Bevallom ez két hétig ment..

Azzal a mondattal hagyott ott ,hogy "Én élni szeretnék"


2017. jún. 29. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. A kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs, akkor vége. A bizalom egyébként kényes, mert kiépíteni évekbe telik, ledönteni 1 rossz pillanat. De ha ki se tudtátok építeni, akkor értelme se volt. Ha meg vitt volna, miért nem mentél? Vele vagy nem a bulis idiótákkal.
2017. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlságosan birtokló vagy és teljesen kiakartad sajátítani őt, megértem, hogy ott hagyott a végén. Te mondtad, hogy hűséges lány, akkor meg kellett volna bíznod benne, nem lehet valakit így bezárni a 4 fal közé, mert neked ez így jó. Valamint, ha már kitaláltad, hogy töltse veled a hétvégéket, akkor elmehettetek volna kicsit sétálni, étterembe vagy bárhova..nem csak üres ígéretekkel dobálni.

Próbálj egy kicsit változtatni ezen a szokásodon, hogy a következő barátnődet ne ijeszd el.

2017. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!