Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenység ellen mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A barátom féltékeny minden fiúra, aki a közelembe jön, főleg az egyik jó barátomra, aki szegény csak annyit csinál, hogy mellettem ül. Mit lehet ilyen esetben tenni? Azt mondja nem féltékeny, csak zavarja és emiatt már vagy fél éve veszekszik velem. Szerintetek mi lenne a jó megoldás?

2017. jún. 1. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. hiába írjuk, hogy nem kell krválkodni, úgysem tudod megállni.
2017. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy én olyan vagyok? Nem ismersz így sértő ez a kijelentés. Nem csinálok semmi rosszat, egyszerűen még egy kutyára is féltékeny, ha megsimogatom.
2017. jún. 1. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én helyedben elhagynám mert egy kapcsolat alapja a bizalom 16/F
2017. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
74%
Nem kell emiatt elhagynod. Lehet történtek vele olyan dolgok amik miatt nehezen tud megbízni az emberekben. Próbálj meg a kedvében járni és legyél sokat vele. :)
2017. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig én rohangálok utána, hogy had töltsem már vele az időt... Nem nagyon ér rá, hogy velem legyen...
2017. jún. 1. 16:52
 6/6 anonim válasza:
de hogyha fél éve vitázik miatta miért nem tudod ott hagyni az a barátot ha ennyire fontos a párod? kénytelen leszel választani.
2018. aug. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!