Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudathatnám hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudathatnám hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval a lánnyal régóta ismerjük egymást, szemezni szoktunk olykor egy mosoly is el csattan de nem merek kezdeményezni, hogyan tudadhatnam vele hogy érzek iránta valamit/tetszik?

[Nem vagyok a szavak embere, ezt úgy értem hogy nem igazán merek közeledni, mivel zavarba jövök]

Ötletek?


2017. jún. 29. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kezdeményezel. Nekes tetszik, neked kell odamenni, ő nem fog. Szedd össze magad és tessék vele beszélni! Hajrá!
2017. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj neki kézzel egy levelet, az szerintem baromi aranyos tud lenni. :D Nekem tutira tetszene, még akkor is, ha az adott fiú nem éppen az esetem. Sokkal jobb annál, mintha Facebook-on löknéd oda neki az igazságot. Persze, azért arra is vigyázz, hogy ne legyen túlságosan érzelgős, mert sok lányt ez megijeszthet. (Már, ha ezt választod.)
2017. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A leveleset ki is próbálnám!

Szerinted minek kene/minek nem kene benne lennie?

2017. jún. 29. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:

írj rá hogy szia, küld is el, aztán meg muszáj lesz valamit gyorsan kitalálnod különben annyi lesz a beszélgetéseteknek és hülyét csinálsz magadból :D

az a legjobb ha kérsz/megkérdezel tőle valamit, pl ha látod hogy valamit kitett Facebookra vagy instagramra akkor arról kérdezhetsz valamit, vagy mondasz/kitalálsz valamit ami neked eszedbe jutott (vagy nem, csak kitaláltad) arról amit kitett/csinált

aztán ha elkezdtek beszélgetni majd feloldódsz :)

nekem is ezt kéne most tennem, csak én se merek közeledni

remélem tudtam segíteni, 17f

2017. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!