Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Jártok ti szórakozóhel...

Lányok! Jártok ti szórakozóhelyekre ténylegesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert én a legtöbb alkalommal úgy veszem észre hogy tulajdonképpen tényleg nem történik semmi komoly a szórakozóhelyeken ismerkedés szempontjából.


Jó, nyilván magamból indulok ki és valahol az én fellépésemben van a hiba, csak én a legtöbb alkalommal ha táncot kezdeményezek egy lánynál, akkor vagy elküld szinte rögtön egy másodperccel azután hogy látta fenomenális táncképességeimet, vagy pár másodperccel később miután lehengerlő stílusom meggyőzi őt arról hogy nem vagyok éppenséggel az esete :D. Pedig előtte teljesen lelkesen odajött hozzám vagy elfogadta az én közeledésemet, aztán hirtelen meggondolja magát. Azzal pedig ha lehet ne jöjjön senki hogy mert biztos annyira ronda vagyok, mert most nincs jelentősége szerintem a dolognak. Tudomásom szerint egyébként éppenséggel pont hogy nem vagyok rosszképű, de mindenesetre úgy veszem észre hogy ezeken a helyeken csak valami nagyon szenzációs stílusa kell hogy legyen a férfinak ahhoz hogy egy lány komolyabban is foglalkozzon vele. De lehet hogy egyszerűen én rontok el valamit a viselkedésemben túlságosan is gyakran.


Szóval a kérdésem az lenne hogy kizárólag azért jártok ilyen helyekre lányok h elszórakozzatok, vagy titokban a fejetekben van hogy szedjen csak föl benneteket egy casanova, de az aztán keményen dolgozzon meg értetek? Az ilyen helyeken meglehetősen válogatósak vagytok, nem?


22/f



2014. márc. 6. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szórakozóhelyen nem ismerkedem. egyrészt a dübörgő zenétől a saját szavamat sem hallom, nem hogy a srácét, másrészt meg oda kikapcsolódni járok. szívesen táncolok fiúkkal, de ennél többet nem szeretnék. számomra ezek a helyek nem ismerkedésre valók.
2014. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég ritkán járok discoba szórakozni kb évente 1-2x, amikor legutoljára voltam gondoltam nem is lenne rossz ismerkedni, bár az osztálytársaimmal voltam, és egész végig velük voltam, akik kb úgy védtek minket lányokat mintha ők lettek volna az apucikáink :DD azokban a pár pillanatokban amikor egyedül kovájogtam valamerre, csak négerek, pár magát focistának való román fiú, és egy dagadt fiú próbálkozott be nálam (a dagadt fiút még mindig nem tudom hova tenni mivel csak úgy hirtelen megragadta a kezem és elkezdett vigyorogni)

Szerintem a gond ott van, hogy a legtöbb discoba járó lány (95%) ribi, ezért a fiúk kb már alapból így is kezelik a lányokat, ami igazából jogos :D

De elsősorban szórakozni megyek a barátaimmal ^^

2014. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előző barátnőm egy buliban ismertem meg, együtt voltunk 3 hónapig, ezzel szerintem elmondtam mindent. :)
2014. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 hónap? fúúú. az aztán már életre szóló :D ne haragudj, de nekem egy 3 hónapos "kapcsolat" nem számít "kapcsolat"-nak. az még bőven az ismerkedési fázis.
2014. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából én nem is gondolom feltétlenül azt hogy ribik lennének, hiszen akkor nem is lenne talán olyan nagy (legalábbis az én szemszögemből nézve) náluk a mérce. Viszont ami valahogy feltűnik az az hogy olyan lányok akik egész normálisak, el lehet velük beszélgetni napközben és még viszonylag kedvesek is, az ilyen helyeken az éjszaka közepén hirtelen átalakulnak ellenszenves, beképzelt p*csákká, akik mintha tényleg csak a tahókra lennének képesek rátapadni, mintha valami bakancslistáról szedték volna le azt hogy éljenek át egy kalandos éjszakát a helyi drogkartell főparasztjával :D. Jó, értem hogy nem lehet általánosítani, de akkor is.
2014. márc. 6. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
# 4 Ezért mondtam én is, hogy 3 hónapig voltunk öszvissz együtt, egy hónapot randizgattunk, aztán három hónap alatt vége lett, nem fogsz egy ilyen helyen megismerni normális lányt...
2014. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igazából szórakozni járok csak ilyen helyekre, legtöbbször barátnőim rángatnak el, nem mondanám, hogy nem ismerkednék pasikkal, de egyszerűen nem lehet, a pasik 80%-a csak meg akar húzni egy ilyen helyen, arra meg nem vagyok vevő

de most komolyan, odamegy a srác, táncoltok, esetleg megcsókol, elhív a kanapékhoz folytatjátok kis beszélgetés, de rátér a lényegre hogy nincs e kedvem felmenni, és akkor még én vagyok a szemét, hogy húzom az agyukat és azt hiszik benne leszek(nem mintha a fejemhez vágnák)

2014. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értékelem hogy ennyi lány van itt akiben még anonim oldalon is oly mértékű az önbecsülés hogy leírja hogy ártatlan lányként odamennének visszafogott mértékben ismerkedni, csak a sok kanos hímegyed ezt nem teszi lehetővé. Viszont kíváncsi lennék akkor már olyan lányok véleménynére is akik itt bevallják hogy ribik :D, és elmondanák hogy egyáltalán milyen szempontok alapján kategorizálnak hogy ki a jó arc csávó és ki a számukra "lúzer" típus akit jobb elhajtani.


Valamint normálisabb lányoktól megkérdezném még hogy egyébként hogy mennyire számít az hogy "szakszerűen" tudjon táncolni veletek valaki ha azt akarjátok eldönteni magatokban hogy helyes-e vagy nem helyes?

2014. márc. 6. 18:23
 9/11 anonim válasza:
nem kell, hogy jól táncoljon ahhoz, hogy helyes legyen :D
2014. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én még olyan fiúval nem találkoztam, aki ilyen helyen akart volna komolyan ismerkedni.. :/ inkább csak alkalmi partnert keresnek és a lányok ettől tartva olyan elutasítóak
2014. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!