Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lesz ebből valami?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz ebből valami? Kölcsönös vonzalommá fordulhat? Vagy nagyon egy irányra fordult, fordult a szitu?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hónapja megismerkedtem egy idősebb lánnyal. A lányról annyit, hogy egy 8éves kapcsolat végén volt, egy ideje eljegyzésre, eljegyzési gyűrűre várt. Mivel tudta, ez nem fog bekövetkezni, lépni szeretett volna. Kezdetben levelezgettünk, beszélgettünk, szinte semmi témákról., később pedig mélyültek ezek a beszélgetések.Idővel szimpatikusak lettünk egymásnak, találkoztunk elmentünk ide-oda. Fagyi, pizza, megtörtént az első csók. Egyszerűen fantasztikusan éreztük magunkat egymás társaságában. Az akkori barátjáról annyit, elvállat egy hosszú munkát, szóval eléggé keveset töltöttek együtt az utóbbi időben. Pár hónap elteltével a srác szakított a csajjal, ez érdekes módon a csajt nem viselte meg annyira. A srác sejthette, hogy van valakije, bár hozzá teszem neki is volt és jelenleg is van párja. Teltek a napok, a hetek. Továbbra is jól éreztük magunkat egymás társaságában. Közeledik a születésnapja, lassan kevesebb mint egy hét, és valami megváltozott. Előjött a múlt, nem tudja mit érez, nem tudja mit csináljon, családjával is problémákba, konfliktusba keveredik. Mondanom se kell a kapcsolatunk is teljesen más lett, eltűntek a mosolyok,a sok csók, a kézfogás, az ölelés szeretgetés. Hiába kérdezem, mi a baj, tudok valamiben segíteni. A válasz mindig nem tudom, nem tudom mi lett velem, minden kavarog a fejemben. Egy utolsó megjegyzés, a lány Rák horoszkóp jegyű, én Skorpió.

8évet elbaszott egy fiúval, aki soha meg nem lepte, nem ment elé a munka helyre, soha nem mondott neki egy kedves bókot, bárhova mentek ugy viselkedtek mintha haverok lennének. Azt mondja, ehhez nincs hozzá szokva, úgy érzi megfojtom a szeretettemmel. Soha nem fogta senki a kezét, alig kapott pár kedves mondatot.

Rendes értelmes őszinte segítő válaszokat várnék el.

A kérdésem továbbra is, kölcsönös vonzalommá fonódhatnak a szállak, lesz valaha minden olyan mint a kezdetekben? Ha eddig nem vállt egyértelművé fülig szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte, és nem dobálózok a szavakkal valóban így van. Tanácsokat, válaszokat, segítségeket előre is köszönöm..

UI: UI: UI: egy szomorú srác, aki keresi a megoldást szíve bánatára.

Még egy megjegyzés. Feltettem a kérdést, mi lenne ha nem írnék, nem hívnám, nem beszélnénk. A válasz nem tudja, nem tudja mi van vele, nem tudja mi lenne.


2017. júl. 1. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell közösen megoldani! Te romantikus típus vagy a leírtak alapján,a lány lehet,hogy valahol mélyen az,de még most nem,mert nem engedte el a múltat,nem tud új könyvet nyitni. Sokat kell vele beszélgetned,bíztatnod kell,muszáj,hogy megnyíljon neked,s elmondja,mi bántja.Meg kell értenie,hogy ami volt az elmúlt, s most nem jó ez a rossz hangulat köztetek.

Időre van a kapcsolatotoknak szüksége,de mindkettőtöknek meg kell tanulni bánni azzal.Ha együtt erősök lesztek,boldogok lesztek!

2017. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
8 év baromira sok idő. Valószínűleg nem működött már jól közöttük a dolog, és ő úgy érezte, nyitott már új kapcsolatra, pedig még időre lett volna szüksége, hogy lezárja a múltat. Ilyen hosszú, komoly kapcsolat után ez gyakori szitu szerintem, jobb a szakítás után várni egy kis időt, és feldolgozni, mielőtt beleugrik egy újba. Szerintem most össze van zavarodva, hagyj neki kis időt, ne hívogasd folyton, de azért mondd meg neki, hogy fontos neked, számíthat rád, de tiszteletben tartod, ha neki idő kell. És ha tudsz várni, később lehet, hogy minden szuper lesz köztetek.
2017. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban voltam, csak ott én voltam a lány.

Hosszú kapcsolatnak vége lett és beleugrottam az újba. Az a fiú ugyanilyen kedves, figyelmes volt, mint te, picit túlzásba is vitte, de Jól éreztük magunkat, mégis eltelt pár hét és hiányozni kezdett a volt barátom, ugyanígy össze zavarodtam.

Én vissza mentem a volt barátomhoz. Nemtudom pontosan mit kellett volna tennie annak a srácnak, hogy ne így döntsek. Sok volt egy kicsit nekem. Szerintem is jó ötlet most hagynod egy picit. Egy kis időt neki, hogy át tudja gondolni.

2017. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!