Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk a véleményetekre lennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a véleményetekre lennék kíváncsi 12/L! Mit gondoltok erről? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akitől tényleg semmi komolyat nem akartam MÉG ennyi idősen de egy nap haza kisért és megcsókolt. Ezután elkezdem járni hozzájuk és volt hogy nem csak a számat puszilta/csókolta hanem a nyakamat is. Ez csak nekem sok ennyi idősen vagy ebbe nincs semmi rossz??

2017. júl. 1. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen szerinted?? Aztán jövőre meg kiírod a "szexualitás" témához hogy kiszakadt a gumi, vagy mi? 😂 😂
2017. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak neked sok.
2017. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kis barátocskád hamar akarja kezdeni a felnőtt életet.
2017. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak attol válik sokká hogy annak érzed. Nem az a mérvadó mi mit gondolunk erről, hanem te mit érzel!
2017. júl. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vanda95 ***** válasza:
Szia sztem ez sok!😂
2017. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a helyedben pofánvágnám a kis szemetet! :D 16/f
2017. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hany eves a srac?
2017. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jol viszed 😂😂😂😂😂 , az én barátnőm 13és fél én 14 és fél ,és még semmi nem volt csak egy 2 másodpercet tartó ölelés és kész , még a kezét sem fogtam sosem , na jo egyszer hozzábujtam ... ,de én neked azt mondom kérdező hogy tul hamar kezted , hány éves a barátod ( 10 😂😂😂😂😂 ) , hagyd későbbre szerintem ezeket ... Ráérsz majd 15-16 évesen ... , igaz hogy a csokolozást 12 éven felüliek nézhetik a tv ben , de akkor is még korai ,hogy mit gondolok a fiúról ? Azt hogyha a lány engedi akkor miért ne csinálja.. , fogjátok vissza magatok !
2017. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!