Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig ugyanaz van. Kiváncsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanaz van. Kiváncsi vagyok a velemenyetekre, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ugye 2 nap mulva karacsony de elobb kapzam meg az ajandekot es nem az hogy valami nagy durranasra szamitottam volna, de adtam neki otleteket. Ajandekutalvanyt kaptam tole megint.. mindig ezt kapom es azert rosszul esik hogy nem figyel arra minek orulnek mit szeretnek pedig otleteket is adtam. Nekem semmi otletem nem volt de megis kitalaltam neki egyedi graviroztatast, varazsbogre mindent.. Tole meg ezt kapom. Nem erdekli minek orulnek vagy csak szimplan nem figyel? Szerintetek ez normalis? Penz nem lehet gond erre ne gondoljatok mert kb egy szinvonalon vagyunk es az nem okoz gondot. Szoval nem ertem. Nekem rosszul esik:) Ti hogy vagytok ezzel? Ketlek irjatok le a velemenyeteket. (Bocsanat hogy nem ekezettel irtam) 18 eves vagyok egyebkent!

2016. dec. 22. 23:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Par szot elirtam, ezert is bocsi! :(
2016. dec. 23. 00:02
 2/8 Camorri ***** válasza:

Nos nem tudom hogy lány vagy-e vagy fiú, de én 18 éves koromban a barátnőmtől nem olyan dolgot kaptam karácsonyra, amit pénzből meg lehet venni. Vagyis meg lehet venni, de nem minden nőnél.

Én neki, meg egy cuki plüsst adtam cserébe, mivel semmi kívánsága nem volt.


De igen jól gondolod ez egy kicsit gáz, hogy nem figyel oda rád.

20/F

2016. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lany vagyok! Es igen a lanyok kreativabbak, de tenyleg nekem se volt egyaltalan semmi otletem.. Napokat agyaltam miket vegyek neki. Meg annak is orultem volna ha peldaul o vesz egy felsot megha nem is tetszene.. de latnam hogy probalkozik. Nagyon elkeseritett a dolog es kicsit latszott is rajtam ,de nem akartam megbanatni. Es a fejemhez vagta hogy nekem nem a gesztus hanem az ajandek a lenyeg. Ez elegge elszomoritott. Nem kertem tobb 10ezres ajandekot csak hogy figyeljen ram. Direkt otleteket is adtam neki de feleslegesen..
2016. dec. 23. 00:16
 4/8 Dreed ***** válasza:
100%
én páromnak rádiót vettem :DD lehet kigúnyolni most :D de szeret főzni,vagyis most tanul főzni,és szeret közben zenét hallgatni,szóval ez lett.Tökéletes barátnő,de próbál konyha tündérré is válni,szóval ez a minimum,ha már értem teszi :)
2016. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Otletes. Aranyos toled:)
2016. dec. 23. 01:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én mindig ugyanazt kapok karácsonyra, meg szülinapra meg mindenre. Pedig egy könyvnek én pl. nagyon örülnék, bármi is lenne, szerintem az se drágább mint amit kapni szoktam. De nálad valószínű tényleg az a baj, hogy nem figyel, nem érdekli mit mondasz és nem akarja jobban strapálni magát. Szerintem meg kéne beszélnetek, mutass rá, hogy te mennyivel többet foglalkozol az ő ajándékával és hogy rosszúl esik, hogy ő nem figyel oda.
2016. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsodat! Köszi mindenkinek:) Kellemes Ünnepeket!
2016. dec. 23. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy ez neked nem igazán tetszik. Ha szeret és fontos vagy neki akkor megérti.
2016. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!