Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy hogy sohasem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy sohasem fogom megtalálni igazit?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Együttérzek sorstárs... :(
2017. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp..
2017. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sablonduma beütése lehet, de csak türelem kell. mindenkinek van egy olyan személy aki kiegészíti, és tudja róla, hogy neki Ő kell. szóval csak várj.
2017. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem megtaláltam a nagy Ő-t de most vége lett és nagyjából nem tudom mit kezdjek magammal.
2017. júl. 2. 13:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a helyzetben vagyok kérdező.
2017. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jaaaj....


De bírom mikor itt rinyáltok aztán ha magatokban elszámolva rájöttök, hogy semmit se tesztek ellene...

Ennyi erővel én is leállhatnék itt rinyálni, de nem pics*l*dni kell, hanem vagy elfogadni, hogy nagy ívben teszel még a dologra vagy tenni kellene valamit végre.


Ha meg eddig tettél és mégse jött össze akkor talán gondold végig ugyan mit qrtál el...


Ilyen egyszerű lenne, de legalább napi 5 ilyen kérdés van és mindegyiknek ugyan az a vége amit leírtam...

2017. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó váaszoló ha hiszed ha nem baromi nehéz továbblépni valakin aki neked annyira fontos volt hogy bamit megtettél volna érte. És hogy tenni kéne érte? Mégis hogyan? Ismerkedni lehet de nem fogok akkor se olyat találni aki olyan.
2017. júl. 2. 13:51
 8/14 anonim válasza:
Mert feladtad, és süt belőled a reménytelenség. Aztán majd szépen elsétálsz mellette, azt gondolva, nem elég tökéletes, így meg sem próbálsz kompromisszumokat kötni, vagy hinni abban, hogy mindenkinek van esélye megtalálni, akire vágyik.
2017. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Yah, uccsó előtti, ismerős helyzet.

A suli alfahimét kinézni a full átlagos szürke csaj (amivel semmi baj nincsen), aztán pedig eljattsza a hattyú halálát, a jégkirálynőt, de a sracnál sehogy sem kezdeményez. Persze ezeknek a lányoknak van 2-3, nem helyes, alacsony udvarlójuk, persze előbb-utóbb ők is osszejonnek egy lánnyal, csak a királynő marad egyedül (kivéve, ha ramozdul az alfa)

Lehet lepontozni, de ez van. Kérdező, állj a tükör elé, és sorold el mit tettél azért, hogy a srác észrevvegyen!

2017. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6os valaszolot akartam írni.

Amúgy baromság ez a tökéletes duma. Tökéletes emberek nincsenek.

Az lehet hogy találkozol valakivel, és nagyon sokban ő az ideálod, de idealizált, nem létező képek hajszolasa felesleges.

2017. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!