Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszem egy fiúnak és nekem is tetszik, de nem merem bevallani neki? ( azt, hogy tetszik nekem + hogy tudom, hogy bejövök neki)

Figyelt kérdés
Simán bevallanám neki ha az egész osztály tudná, hogy tetszem neki.De így, hogy ha rákérdeznék akkor simán letagadná és az nekem lenne kínos.:(
2017. júl. 3. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

A kérdésből ítélve 13-15 év között lehettek. Azt nem bírom felfogni, hogy ha tetszel neki de ha odamész és rákérdezel akkor letagadja. Most ha nekem tetszik valaki és odajön hozzám, rákérdez megmondom, hogy igen így van. Én odamennék hozzá, és elmondanám neki. Ha letagadja akkor hozzá tenném, hogy kár pedig én komolyan gondoltam de ha tényleg nem tetszem neked akkor nem mondtam semmit, felejtsd el.

18F

2017. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiatalka.. nem rosszból de nem vagy még felnőtt.. mert simán odamehettél volna és megmondod.. ha letagadja akkor magánakbhazudik,és amúgy a szerelemben nincs semmi szégyelnivaló...előbb vagy utóbb amugy is kiderülne..
2017. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismered azt a szót hogy 4szem közr?? Mert akkor simán menne minden..
2017. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 a "4 szem közt" nem 1 szó
2017. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kötekedős a leg de leg apróbb dolgokra :)
2017. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hallod szemüveged nincs véletlen? :p stréber vagy ha még a legkissebb dolgokat kiszúrod.. mert ha logikussan gondolkodnál akkor megértenéd az írás lényegét nempedig elemezni a szavakat meg szétszedni hogy a 4 szem közt nem 1 szó... de tudod mit ? nemis egy egész mondat.. inkább szavak mint mondat.. mert a mondatnak van eleje közepe és vége.
2017. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha elkezdődik a suli bevallom neki .... Lehet . Ha nem tetszem neki és szétkürtöli mindenkinek az sem baj

Úgy is felvételizni szeretnék.

2017. júl. 8. 13:20
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor mi van ha bevallja és járni kezdünk ,majd felvesznek?
2017. júl. 8. 13:23
 9/10 A kérdező kommentje:

A másik meg hogy valljam be neki?

Menjek oda hozzá és mondjam azt ,hogy Hé ember tetszel nekem nem akarsz velem járni?

Aztán hozzá fűzöm,hogy lo desea me gustavía sabe sí te gusto?

2017. júl. 8. 13:26
 10/10 anonim válasza:

Szia

Nem tudom mennyire aktualis meg, de csak kerdezz ra, hogy tetszel e neki valahogy igy:

Szia... Gondolkodtam egy kicsit es ugy vettem eszre, hogy tetszem neked. Ez igaz?


Ha azt mondja nem vagy hogy igen igy is ugxis jol jossz ki belole😂

A masodik vard meg mig felvesznek e. Ha nem akkor probalkozz. Ha igen lepj tovabb, mert a parkapcsolatnal nincs is rosszabb...

Ui.: bocsi, az ekezetek miatt telefonrol vagyok fenn.

2017. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!