Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy lány, aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány, aki tetszik de nem mered neki bevallani hogy te szereted, a lány pedig közben elkezd más fiúval ismerkeni akkor szoktatok féltékenykedni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki folyton arról beszél, hogy neki tetszik egy fiú (osztálytárs). A fiúnak is tetszik a barátnőm...látszik mert nagyon feltűnően viselkedik körülötte. Tesi órán a fiú igaz hogy bizonytalanul de fogdosta...amikor hazaértek a fiú írt a lánynak , hogy ki tetszik neki az osztályból...a lány azt írta , hogy az osztályból senki hanem egy másik fiú...az osztálytársam azóta furán féltékenykedik...Most azzal szórakozik , hogy egy másik barátnőmmel megpróbálja féltékennyé tenni őt (barátnőmet).

Bocsi, hogx egy regényt írtam! :D


2016. nov. 11. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogy*
2016. nov. 11. 18:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Tippelek hány éves vagy, 13-14
2016. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Hold on,Hold on who the fuck are you"?

Ha ilyen szerencsétlen,gyerekes módszereitek vannak szerintem max 14 éves lehetsz,bár énis ennyi vagyok de Nyelvtan Országos versenyeken veszek részt,helyezéseket érek el ilkyen szarokkal foglalkozás helyett.

Ez normáslis,hogy féltékenykedik énis ezt tenném.

BÁR EZ A RÁÍROK MESSENGEREN módsze rengem irritál,főleg a kerülgetés is.Ha én lány volnék elhívnám a fiút,vagy megcsókolnám nem cicomáznék megnézném mit reagál ha visszacsókol minden oké.Utána egymásra mosolyognátok,ahw ez sokkal jobb mint egy ilyen facen:JÁRUNK? dolog,Az olyan semmilyen,mai világi tömeg cucc.Adj a barátnődnek tanácsot,ogy hagyja az írogtást szedje össze a seggét,s legyen őszinte nem kell félni.

2016. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Irtam privit
2016. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Az a baj, hogy a fiú egy beszari :c

A lány előre megmondta, hogy ő biztos nem teszi meg az első lépést! :/

2016. nov. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!