Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezt mondta a lány kissé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondta a lány kissé idegesen az mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nem olyan régóta ismerem de nagyon szép és aranyos jófej meg minden és vele amikor találkozom vagy egy társaságba vagyunk vagy ilyesmi mindig tök jól elvagyunk, beszélgetünk meg sokszor elhülyül velem. Volt már, hogy megdicsért vagy mondta, hogy milyen szép a szemem, úgy beletúrna a hajamba meg ilyesmi. Szóval ültünk egy páran jól elvoltunk meg röhögtünk meg minden és akkor észreveszem, hogy rám néz aztán visszanézek és még mindig olyan furán néz és akkor mondta, hogy "ajj mégis mi a fa***zért vagy ilyen alacsony?". De ilyen idegesen vagy nemtudom mintha egyáltalán tehetnék róla vagy én akarnám, és nem is tudtam mit mondani csak furcsán néztem.


Az az igazság, hogy nagyon nagyon tetszik a lány de tényleg magasabb nálam picivel vagy pont akkora nemtudom. Nemtudok kiigazodni rajta mert néha úgy érzem mintha ő is ezt érezné de néha meg tök az ellentéte tök közömbösen viselkedik. Az egyik ismerősöm (lány) szerint startoljak rá mert bejövök neki de igazából nemtudom honnan vette mert nem ismeri nagyon, nem barátnők vagy ilyesmi meg lehet csak lelkesíteni akart :/ Azt is mondta, hogy tök látszik rajta, de én nem vágom ezeket. Meg az, hogy ezt most azért mondta mert így semmi esélyem nála hiszen túl alacsony vagyok vagy úgy értette, hogy ennek ellenére vagy mittudomén. Szerintetek? Most ilyenkor mi van?


2017. júl. 4. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. A lányokat feszélyezi, ha egy fiú kisebb náluk. De figyelj egy próbát megér.

Ha bírod a csajt, ismerkedj vele. Próbálj több időt vele tölteni és lehet rájön, hogy butaság a magasságon gondolkodnia. És bumm, tiéd lesz.


Hajrá!👍

2017. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki, de lányként tényleg fura, ha a srác alacsonyabb. Nem tudom mennyi idős vagy, azt nem írtad, de ha még fiatal, akkor simán egyik nyárról a másikra nőni fogsz, valószínűleg sokat, szóval ezen kár aggódni. Ha meg megkedvel eléggé már nem fogja érdekelni a magasságod talán amúgy sem! Mindenesetre hajrá! Nyugodtan startolj rá a lányra, tetszel neki! :)
2017. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Startolj rá!

Ezt ugy erthette hogy veled nincs baja csupán jo lenne ha lenne nehany plussz centid magassagban :)

2017. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!