Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csodálatos a szerelem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bit123bit kérdése:

Csodálatos a szerelem, de mégis fáj. Most mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
Nem álok még teljesen készen egy kapcsolatra, de közben úgy érzem hogy kell, mert enélkül fáj a lelkem, és most tehetetlen vagyok.. Sokan mondják azt hogy ha nem foglalkozok a szerelemmel akkor majd meg talál, de nem tudok nem foglalkozni vele.. Ha mégis el tudom engedni ezt az érzést, legalább egy kicsit hogy ne fájjon a lelkem emiatt akkor meg amint meg látok egy lányt aki tetszik vagy egy párt akik boldogok akkor meg újra el kezd fájni a lelkem.. Sokszor próbálkoztam a párkapcsolattal, de nem jött össze, nem azért mert ronda vagyok, hanem mert nincs elég erőm egy kapcsolathoz, mármint szeretni azt tudok, de szinte csak ennyi.. Valahol láttam azt is hogy a szerelem elmúlik, de nem tudom mikor.. Óvodás korom óra vágyok a szerelemre, és 16 éves korom óta ragaszkodom a szerelemhez.. Szó szerint szerelem függő vagyok..

2017. jún. 9. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy. :)

Hidd el, nem vagy "szerelemfüggő", csak kamasz. Ilyenkor sokan inkább a szerelem érzésébe szerelmesek, és szerintem most te is így vagy. De majd eljön az az idő, amikor megismersz egy lányt, akinek a személyisége úgy igazán érdekelni fog, akiért megtennél bármit, és amikor összejöttök, akkor tudod majd, hogy hogyan is működik egy igazi párkapcsolat. :)

Te még nem állsz készen egy párkapcsolatra, de úgyis észreveszed majd, amikor már igen.


Szerintem addig is élvezd ezt a szerelmes típusú érzést, vágyakozást..hidd el, ez normális, velem is ez volt. Persze ezzel együtt jár a "szenvedés" is, de ezek az érzések fognak felkészíteni egy igazi kapcsolatra. Mert abban is lesz jó is rossz is, tenni kell majd érte, hogy működjön.


De várj még ezzel a párkapcsolattal, majd eljön az idő, mikor kész leszel rá. Addig is álmodozz és vágyakozz, nincs ebből baj. :)

2017. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es


Köszönöm szépen! :)

2017. jún. 9. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
ez is Disney meséken nevelkedett... Fájdalmas lesz felébredned egyszer :D
2017. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es


Szerinted tehetek róla hogy neveltek fel??? Mi az hogy "ez is Disney meséken nevelkedett" Direkt nem írtam ki hogy normális válaszokat kérek, de ahogy látom ki kellet volna írnom... Amúgy miért lesz fájdalmas felébrednem? :D

2017. jún. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!