Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi korkülönbsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi korkülönbség normális egy 16 éves lánynál? Maximum hány éves fiút tudtok elképzelni egy ennyi idős lányhoz?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer ismerkedtem 21 évesként egy 16 éves csajjal. Ő magát nagyon érettnek vallotta, és azért aksrt magánál idősebbet, mert a saját korosztálya érettlen. Ő kezdeményezte a dolgot, de én belementem. Azóta rájöttem, hogy én 18 alá nem adok.... a lány nagyon buta volt. Aztán amikor elmondtam neki, hogy én elbúcsúzok, akkor meg elhkezdett hisztizni, meg engem szidni, pedig én végig rendes voltam vele, de egyszerűen nem volt szimpi, mert nagyon érettlen volt.
2017. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Max 20, de inkább 17-18. Akik már 20 (+/-1év) évesek, általában sokkal konolyabb kapcsolatot akarnak mint egy 16 éves. Persze ez is emberfüggő.
2017. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16L voltam amúgy :D
2017. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ha 19 éves lenne,16-27 évessel is eltudnám képzelni. De így hogy 16 ..Annak a fiunak mar mas elvarasai vannak.. Mint egy tininek🙁
2017. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig az egyének érettségétől függ. Mert pl. ha a lány még ott tart, hogy bulika, körömfestés, Vámpírnaplók láwcsykah! akkor hosszú távon legfeljebb egy hasonló, középiskolás korú fiú passzolna hozzá. Ha érettebb a gondolkodása, akkor egy egy huszonegypár éves pasassal is működhet a kapcsolat.
2017. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!