Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha idősebb pasival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha idősebb pasival jobban eltudom képzelni magam egy kapcsolatban? 16/L

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki bárhogy ítélkezni kezdene elképzelés alapján írom az alábbiakat, természetesen nem biztosak.

Úgy gondolom egy 20-22 éves srác azért jóval komolyabb és érettebb viselkedésre képes, mint egy 16-18 éves. Én érettebben gondolkodok sokszor, mint a kortársaim és nem, ezt nem (csak) én állítom magamról, nagyon sokszor dobták nekem osztálytársak, barátok, hogy túl komoly vagyok, nekem volt egyáltalán gyerekkorom és hasonlók... sajnos történt pár dolog ami megtanított korán felnőni. Szeretek mélyebb témákról beszélgetni és úgy vettem észre, hogy a tiniket ez pont nem érdekli, ha komolyabban elkezdenénk beszélni egy témáról előbb utóbb az lesz a baja, hogy unalmas vagyok.



2017. ápr. 19. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Az a rohadt, nem tudtam, hogy 5 év múlva vénfas*ként leszek elkönyvelve a fiatalabbak szemében..

Elmondom miért nem gondolkosz érettebben mint mások, azért mert azt gondolod hogy érettebben gondolkodsz vagyis pontosabban ezt vallod, azaz bizonygatni akarod, mert még abban sem vagy biztos, csak versenyezni akarsz másokkal, hogy te huhh de érett vagy és ezért is akarsz 20on éves pasit, ami amúgy nem idős, 16 éves 20 évessel még okés is, csak mondom hogy ugyanolyan gyerekes a hozzáállásod.

Azzal, hogy így írod le őlet: "Én érettebben gondolkodok sokszor, mint a kortársaim és nem" Sokszor? Mikor matekórán?? AMikor más trollkodik te meg órára figyelsz ..

Engem vert apám, ivott emellett anyámmal is történtek dolgok, mégis itt vagyok 17 évesen komolytalanul és életvidáman les*arva az életet, ha így viselkedsz azzal csak azt éred el, hogy már 30 évesen egy vénségnek fogod hinni magad aki mindig csak panaszkodik, hogy ez a mai generáció folyton folyvást zsibong..

Amúgy meg a tiniket érdeklik a mélyebb témák, csak mindegyik "cikinek" tarja az erről való beszélgetést, és azt gondolják, ha ilyen témát vezetnének fel akkor kinéznék őt az adott hierarchiából, amúgy meg ha azt mondjál unalmas vagy az nem a téma miatt van, hanem az előadás módod miatt, de mindegy, ha a témán múlnának a dolgok, akkor nem mennék el annyian olyan beszélgetős showba vagy mi a tököm, ahol emberek a találmányaikról meg felfedezéseikről meg megállapításaikról beszélnek.

+ 20-22 ÉVES UGYANOLYAN KOMOLYTALAN LEHET MINT a 16-18 ÉVES, van komolyabb 16 éves és van komolytalanabb 22 éves is, ez teljesen ember függő, szóval hiába célzod meg azt a korosztályt ugyanúgy annyi az esélyed, hogy egy szerencsétlenbe botlasz..

2017. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális
2017. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először is, igaz tényleg nem hiszem el magamról hogy komolyabb vagyok csak azért gondolom így mert kb. 8 éves korom óta ezt hallgatom gyerektől, felnőttől egyaránt. Téged testi fenyítés ért, engem lelki. Én egyszer csináltam rosszat kiskoromban és apám a bátyámat verte össze a szemem előtt azért mert én lány vagyok és nem bánthat. Megutáltatott a bátyámmal gyerekként. Szóval igen, komolyan veszem, ha a boltba az apa megrángatja a gyerekét mert valami rosszat csinált. És igen figyelek azon a matekórán mert az én jövőmet nem támogatják úgy ahogy másét talán igen és én nem tudok elnevetgélni artikulálatlan hangon fél óráig egy videón, mert nem találom viccesnek azt hogy valaki lejáratatja magát vagy mást. Tényleg nem minden huszonéves érett, de aki tudja milyen pénzt keresni és beosztani, aki tudja milyen ha elvárják tőle hogy felnőtt legyen annak kissé máshogy kell gondolkodnia. Nyílván mind a két oldalról van kivétel. Én nem akarok semmit bizonygatni csupán ha nem írom ezt le a kérdés elveszti az értelmét.
2017. ápr. 19. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Normális. Én megértem, hogy miért minket szeretsz, nem a 16 éveseket :)

25F

2017. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Éretten nem ezt jelenti. Azt jelenti az érett felnőtt ember aki vállalja a feladatot el is végzi és elviseli a következményeit , érez felelősséget és komolyságot nem a szórakozást találja meg az érettebbnek. Más egy kapcsolat és más az hogy milyen érettebb az inkább idősebb kor. Ennyi .
2017. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37 sok?
2017. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális, velem is ez van. Komolyabb témákról idősebbekkel sokkal inkább beszélek.
2017. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh my god 😫
2017. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!