Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szomszédomban lakik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédomban lakik egy pasi már régóta tetszik kezdem azthinni hogy beleőrülök hogy mindennap látom tehetetlenül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8év korkülönbség van köztünk kb ami nemlenne baj szerintem, barátnője van már régóta aki vele lakik. De akárhányszor látjuk egymást nagy mosolyal köszön, akár kocsival vagy motorral van és ha kell egynap 10x is köszön.
2017. júl. 4. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem Kaposvári vagy véletlenül? F
2017. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na mégegy kislány,aki a férfiakra gerjed.

Fogd vissza magad,ez gáz.

2017. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha már 18 miért lenne gáz,,rám gerjedhetne..
2017. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2: Honnan veszed, hogy lány?!

Ne legyél már ennyire vaskalapos, maradi.

2017. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,tini kaze
2017. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen,tini kategóriában mindenki felnőtt nő. És igen,ha már van 18éves ,akkor 20 évvel idősebb pasi is illik hozzá,csak mert már elmúlt 18..

Bocsi előző vagYok,csak elnyomtam a telefont.

2017. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most a koromrol vitatkoztok vagy tanacsot adtok ha ennyire fontos 17 vagyok tessék
2017. júl. 5. 09:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Ő 30-hoz közelít,te meg egy gyerek vagy,bocs,hogy nem adok tippeket.

Barátnője van,hagyd. Szimplán kedves,mert a szomszédod. Lehet másnak ennél is többször köszön.

2017. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van,akkor nincs kérdés. Hagy őket,boldogok együtt. Keress mást. Tapasztalatból mondom,hogy jobb lesz így neked is,én a saját hibámból tanultam,és barom rossz volt,úgyhogy ha jót akarsz magadnak,hanyagold.
2017. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Költözz el
2017. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!