Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az iskolánkban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az iskolánkban, aki megtetszett nekem. Hogyan utaljak rá finoman, hogy tetszik nekem? 17L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolánkban, aki megtetszett nekem. Ismerjük egymást, de nem szoktunk köszönni, még Facebookon sem vagyunk ismerősök (mert kitörölt az ismerősei közül, és nem fogadta el a későbbi ismerős kérelmemet, nem tudom miért). Mit tegyek? Nekem még annyi is elég lenne, hogyha köszönőviszonyba lennénk.

2017. máj. 30. 17:39
 1/9 anonim válasza:
A leírtak alapján nincs sok esélyed. 17/F
2017. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1nek igaza van,de ha köszönnél neki s beszélgetnétek az már jó kezdésnek
2017. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem fog egy icipicit hülyének nézni? Azt a részt kihagytam, hogy úgy ismertük meg egymást, hogy Ádám és Évát kellett játszunk egy szerepen 😅
2017. máj. 30. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ha odaméssz s elkezdez vele beszélgetni akkor hülyének fog nézni
2017. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az most milyen lenne, hogy 'oktalanúl' átmennék az osztályába pont vele beszélni, miközben ott ül mellette a legjobb (fiu) barátom. Nem lenne ciki? 😯
2017. máj. 30. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kitörölt az ismerősei közül és most nem jelöl vissza, az egy finom célzás, hogy hagyd békén.
2017. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... Mondjuk nem csináltam neki semmi olyat, sőt, annyi volt az egész, hogy véletlenűl neki küldtem el egy képet, a baratnőm helyett. Ennyi volt az egész, nem tudom, hogy hogyam hagyhatnám békén, ha eddig is békén hagytam. De lehet igazad van... :(
2017. máj. 30. 20:41
 8/9 anonim válasza:
Pontosan milyen képet küldtél neki?
2017. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül az egyik rajzomat küldtem el neki. Miért?
2017. jún. 2. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!