Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen normális először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen normális először csókolózni?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat kérek.

Kort és nemet is írjatok.



2017. júl. 5. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem a kor a lényeg,hanem hogy azzal tedd meg aki tényleg szeret és viszont szereted,ne csak azért mert te cikinek érzed hogy nem csókolóztál és akkor valakivel megteszed.Ez egy olyan pillanat lesz amire mindig elékezni fogsz,tedd felejthetetlenné olyas valakivel akivel viszont szeretitek egymást.

18/L

2017. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen csokoloztam elosszor, mondjuk igy utolag megbántam mert nem vele képzeltem el, de az után még két fiuval csokoloztam. Azt már nem bántam meg. Szetintem is az számit, hogy kivel, nem, hogy mikor.

15/l

2017. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17/l

Az elsőt mindig mindenből valaki különlegesnek add, a korod nem számít. Nem kell ráizgulni. A srác max. még különlegesebbnek érzi magát, ha ő neked valamiben az első. (Ez nem csak csókra, kb. mindenre igaz párkapcsolatban.)

2017. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 14 voltam
2017. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!