Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én egy 28 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 28 éves fiú vagyok. Magányos. Vannak mások is akik úgy érzik sosem találnak rá a szerelemre de nagyon vágynak rá? Annyira szeretnék csókolózni és szeretni egy másik fiút de mindig ott van az bennem, hogy ez nem normális, abnormális.

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pech
2017. jún. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, de nem azért mert abnormálisnak tartom.
2017. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a nem normális, hogy majdnem végigolvastam a kérdést, akkor derül ki, hogy homoszex kategória. Ne haragudj, hogy zavarlak, csak hát gáz, hogy ennyire egybefolynak itt a kategóriák. Sose rögzül be, hogy azt a kisbetűs részt kéne elolvasni először a kérdés alatt. Ez a kategória viszont engem nem érdekel.
2017. jún. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy analfabéta vagy, és ez szerinted nem a te hibád, 3-as.

Rinyáltatok, hogy legyen külön kategória. Lett. De nektek ez is egybefolyik... Tanuljátok meg, hogy az életben sok olyan dolog lesz, ami nektek nem tetszik, nem érdekel titeket, viszont nem lehet őket megszűntetni azzal, hogy jól elrejtjük őket. És az is jó lenne, hogy ha nem az oldal készítőitől várnátok, hogy segítsenek a nyomorotokon, hanem ti figyelnétek jobban oda. Vállaljatok felelősséget a döntéseitekért.

2017. jún. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig volt nekem is ez az érzésem. Tudatosítanod kell magadban, hogy amit érzel, azzal semmi gond sincsen. Ne feledd, nincs olyan, hogy normális, maximum olyan, hogy társadalmi elvárásoknak megfelelő.


Keresd a saját boldogságod, és ne akarj mindenáron megfelelni mások elvárásainak. Azok akik elvárják tőled, hogy megfelelj az elvárásainak akkor sem fognak jobban szeretni, ha megfeszülsz a megfelelésben. Azonban azok, akik valóban szeretnek, elfogadnak bármilyen is légy.


Dióhéjban: fogadd el önmagad, és ne törődj a társadalmi elvárásokkal! Sok sikert! :)

2017. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedni kell és egyszer csak megtalálod azt akit keresel .. ha meg csak ülsz otthon és csak ilyeneken gondolkodsz akkor ne csodálkozz hogy nem lesz ilyen élményed és csak síránkozni fogsz :) Sok ember megkell ismerni ahoz hogy megismerd azt az egyet :) ^^ 25/f Komárom
2017. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
28 éves már nem fiú hanem felnőtt
2017. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!