Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a tényezőket nézzük 8honapj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabor2001MC kérdése:

Ha a tényezőket nézzük 8honapja együtt vagyunk és veszekedünk egyszer kétszer és a szülők sem szeretnék h együtt legyünk Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincsközös jövőnk

2017. júl. 6. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed és nem jó mellette +family-k se akarják hogy együtt legyetek akkor ne húzd tovább.
2017. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek én 16vagyok a lány 15 és úgy érzem nem találok jobbat vagy aki így szeret mert ő az első aki magánélet ennyire szeretett volna

A lánynak pedig 2fiuja volt elöttem akik csalódást okoztak neki

Sztem én vagyok az első igaz szerelme

2017. júl. 6. 07:28
 3/3 anonim válasza:

Az a kérdés, TE mennyire szereted. Mert ha csak azért vagy vele, mert Ő ennyire szeret, vagy mert félsz, hogy nem találsz olyat, aki ennyire fog, akkor engedd el. Ez így nem megy hosszú távon, ő is érezni fogja, és előbb-utóbb csak fájdalmat okozol. Ez így neki sem lesz jó. Most nyár van, haverok-buli-fanta..., nagyobb eséllyel találjátok meg mindketten a következő szerelmet. Próbáljatok barátként elválni, mert még nem biztos, hogy később nem jössz rá, hogy ő volt az igazi. Ráadásul most még a családok is belepofáznak, aminek amúgy se lenne jó vége. Ez önmagában megöli egy idő után a kapcsolatot. Most hiába álltok ellen nekik, előbb-utóbb a sok szövegelés megmérgezi a szerelmeteket.

Sajnálom, hogy így álltok.

Mielőtt bármit lépnél, tölts tőle külön vagy két hetet. Amikor semmi kommunikáció nincs. Tisztázd az érzéseid ezalatt. Meglátod, hogy fellélegzel, vagy őrülten hiányozni fog. Csak aztán dönts.

Ha rájössz, hogy mégis igazán szereted, akkor érdemes kitartani a szülőkkel szemben. De ha bármelyikőtök bizonytalan az érzéseiben, akkor ezt a csatát elvesztitek.

2017. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!