Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal most lettünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most lettünk volna együtt két éve erre szakitott velem mert hogy sokat veszekedünk de én még mindig szeretem és ő is azt mondja hogy szeret még mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nem birja ezt a sok veszekedést már emiatt szakítotténÉn úgy gondolom hogvvaakilaki szereti a masikat akkor emiatt nem szakit hanem probaljak megoldani a problemakat de mindig is ugy ereztem hogy csak en probalkozok ezzel o mindig annyit mondott hogy hagyjuk meg nem erdekli es utanna mindig ideges lettem es emiatt veszekedtunk de hiaba mobdom ezt neki o mindig azt mondja hogy o probalta.. Nem tudom mit csinaljak nagyon szeretem es nem akarom hogy vege legyen...Meg azt mondta hogy ugy lehet még esélyem ha megváltozok mert amiatt veszekedunk de en egyszeruen nem tudom leszarni ha van egy problema....nem tudom mit csinaljak segitsetek! :( 17/L

2015. jan. 27. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj enis ezen vgyok tul :-\ de ö azér szakitott mer már nm szeret.... küzdj erte kicsit... de ha látod rajta h ö se akarja h mindenmegoldodjon akk hagy ott probalj tullepni rajt...mert akk már nm szeret :-\ 17/F
2015. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" en egyszeruen nem tudom leszarni ha van egy problema.." Akkor probáld vele közösen megoldani, de nem veszekedéssel mert van olyan akit az tényleg kiborit és inkább hagyja az ilyen veszekedöseket másnak.
2015. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 vok ha akarod irj privit kibeszelni v iesmi hatha tok segiteni vmiben...
2015. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar mondtam neki hogy probaljuk megoldani de mindig, mindig azt mondja hogy o probalta bar szerintem az hogy azt mondja hogy hagyjuk az nem probalkozas... egyebkent mindig azt veszem eszre hogy a volt baratnojet jobban szerette mert neki mindig irta minden nap hogy :hianyzol,vagy hogy ne legyel beteg mert akkor nem fogunk talalkozni <3 nekem meg csoda ha egy honapba egyszer leirja hogy hianyzol vagy ha beteg vagyok arra csak annyit mond hogy az szar gratulalok.. Es ugye a csaj szakitott vele ket hettel azelott mielott oszeejott velem es velem ugy jott ossze hogy meg ot szerette de azt mondta mikor mar egyutt voltunk hogy mar nem szereti es csak azert nem mutatja ki az erzeseit mert csalodott benne es nem akar megint csalodni de azzal a csajjal 4 honapig volt egyutt velem meg majdnem ket evet es nemiag nem latja hogy en akarmit megtennek erte meg en mindig kimegyek hozzajuk gyalog ugy hogy nekem faj a labam (jovo honapba mutenek mar hala istennek) de ha nincs buszjegyem vagy berletem es penzem se (ja 9kilometerre laknak) es akkor is ki szoktam gyalogolni olyankor is es o eszre se veszi hogy mennyi mindent megteszek erte csak hogy lassam neki meg van kocsija de neki sincs mindig benzin es ha nincs akkor ha rajta mulna nem is talalkoznank mert o meg busszal se kepes bejonni petig nem faj a laba meg semmi meg van minden honapba berlete is...
2015. jan. 27. 18:58
 5/5 Hanariko ***** válasza:

Hát ez alapján a kommented alapján szerintem... hagyd a francba. Az tényleg nem probléma megoldás, hogy azt mondja, hagyjuk és szard le. Persze lehet nem a legjobb megoldás ezután vitázni, de az hogy a volt barátnőjének ezeket írogatja, és hogy még szerette mikor összejöttetek...

Na mindegy, ettől függetlenül is, szerintem hagyd inkább.

2015. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!