Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 1 éve együtt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve együtt vagyunk a pasimm nagyon szeretem. és jó vele, de néha ha veszekedünk ideges lesz és megver, azt mondta ha elhagyom megbánom és senkinek nem mertem szólni erről mi tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2013. aug. 24. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2013. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb amikor megver ,vetess látleletet és jelentsd fel! Ez egy vadállat !
2013. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérj segítsége és mindenképp hagyd ott!
2013. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet szeretni valakit, aki rendszeresen megver?
2013. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem szólj valakinek szüleidnek vagy testvéreknek aki megtud védeni és hagyd el ezt a f@aszt
2013. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem!!! Amúgy nem szokott ez sűrűn előfordulni..Meg most őszintén melyik családba ne fordulna elő..?!! Amúgy 18 vagyok és van már 1 gyerekünk ezért nem akarom elhagyni...
2013. aug. 24. 13:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Melyik családba ne fordulna elő??????


Én még soha nem vertem, vagy ütöttem meg egyik barátnőmet sem és még a szüleimnél sem fordult elő soha, még egy nevelő szándékú pofon sem...


Te tipikus példája van a kodependenciának, más néven társfüggőségnek. Hagyd el nagyon gyorsan, gyerek ide vagy oda.

2013. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez gondolom nem tartozik a témához, de le merem fogadni, hogy észak - magyarországi vagy
2013. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából azt hogy "hol nem fordul elő" úgy értettem , hogy elég sok helyen van ilyen , hogy verik az asszonyt..ami szomorú dolog , de a kisfiam is imádja az apját...
2013. aug. 24. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
kamu kérdés...
2013. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!