Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy szeretem, ha csak ritkán látom?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve figyeltem fel arra, hogy egy lány akivel régen tok joba voltunk iszonyat szép, de egy két hónapja ez átfordult abba, hogy teljesen beleszerettem...

Nem járunk egy suliba, ő a melletünk lévő keresztény suliba jár (énis keresztény vagyok).(egykoruak vagyunnk.)

3-4 hete sikerült facen szerveznünk egy talit, hogy kicsit jobban megismerjem mint embert...

Próbáltam közös storykat találni és szerencsére nem iss voltak nagyon csendek (pl. régen egy osztalyba jartunk és pl régi oszt tarsak rol beszeltunk --> emlékszel xy ra?

Aha! Tök jófej!

Igen őt énis tökre bírtam, bár mostanra kicsit bebunkult.)

Nagyon jól éreztem magam és látszott rajta is, h élvezte.

Azóta beszéltem vele h valamikor megint elmehetnénk valahova, mondta is h benne van, de mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk (utazások, táborok stb...)

Mostanra eljutottam odáig, hogy megőrülök hogy nem haladok sehova se.


Szóval annyit szeretnék kérdezni h ezek után, hogy mondjam el neki, hogy szeretem?


15/F


2017. júl. 7. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne támadd le egyből azzal, hogy szereted. Szervezzetek továbbra is találkozásokat, beszélgessetek sokat, hogy megismerjétek egymást, és szerintem a dolgok majd adják magukat. Ha hiányzik neked, írj neki. :)
2017. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De lehet, van barátja
2017. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!