Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőtől hallani, hogy "szeretem, ha a párom a barátom is egyben". Akkor miért van mégis ritkán példa arra, hogy barátságból alakuljon ki szerelem?

Figyelt kérdés

Ha ennyire fontos a nőknek a szerelemben a barátság érzése, megléte, akkor logikus lenne, hogy sok barátságból alakuljon ki szerelem. De mégsem így van.


Itt arról van szó, hogy az az ideális, ha a szerelemben - mint nagyobb halmazban - jelen van kisebb halmazként a barátság is? A fennmaradó rész pedig a sokszor elkoptatott "kémia" vagy "vonzódás"? Amelyik pasi meg barátzónában végzi, annál pont ez a fennmaradó rész hiányzik, ezért nem tud a nőből szerelmet kiváltani? Mondjuk ez így helytálló lehet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mindig ilyen elmélkedős, kombinálós típus voltam:) De ez is bizonyítja, hogy a nő egy hatalmas rejtély.



2017. júl. 3. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert a barátság fokozatosan kialakulhat, de szerelem, vonzódás nem. Ha nem vonzódok valakihez, kicsi az esélye, bár nem lehetetlen hogy ez változik. De a barátság érzése más.
2017. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Szerintem tök logikus, hogy nem fekszek le az összes barátommal, de javíts ki, ha tévedek.

Az, hogy szeretjük, ha a párunk a barátunk is, nem azt jelenti, hogy akkor az első kézre akadó baráttal összejövök, hanem nyilván kell hozzá egy plusz, amit úgy hívsz, ahogy akarsz. Mit nem lehet ezen érteni? :D


Az utolsó mondatodról meg az jutott eszembe, hogy

Férfiak: A nő egy hatalmas rejtély.

Nő: Igazából csak azt szeretnénk, hogy...

Férfi: ÉRTHETETLENEK!

NŐ: Ha egy percre idefigyelnél; most mondom, azt akarom, hogy....

Férfi: HATALMAS REJTÉLY!!

2017. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Tetszik, hogy a "vonzódás" szót idézőjelbe tetted, mintha egy kitalált dolog lenne.

Te mindenkihez, öhm, "vonzódsz"?

2017. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Általában ezen barát és "A barát" között csak annyi a különbség, hogy "A barát" jóképűbb, jobb alkata van, jómódúbb, "lazább", "menőbb". Minden másban azonosak.
2017. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Általában egyik fél már az ismerkedésnél azt mondja, hogz legyünk barátok. Nekem is mondta egyszer egz fiú és ezért vagyunk csak barátok, de nem bánom.

Vannak más fiú barátjaim is, de egyszeruen nem vonzódok hozzájuk.

2017. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Bizony, Mordi. Gondolom te két lány közül azt választanád, aki összességében kevésbé vonz.
2017. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#3 Ott kiemelési célzattal használtam az idézőjelet. Nem vagyok egy Grétsy László, de úgy tudom, az idézőjel erre is használható:)
2017. júl. 3. 12:10
 8/23 anonim ***** válasza:

#6


Nem mondtam ilyet, de a társadalom álságosan úgy állítja be, mintha a dolog "más tényezőkön" múlna és "A barát" mindenben jobb lenne, holott azért annyira sok dologban mégse...

2017. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A nők azokat a férfiakat vágják a hirhedt barátzónába, akik emberileg rendben vannak, de külsőre nem adják elégé. Ezért, a vonzalom hiányában, nincs is kiút onnan.
2017. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A vonzódásban jobb. Az, hogy ki mihez vonzódik, egyéni.
2017. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!