Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem magasvérnyomás gyógysze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem magasvérnyomás gyógyszereket szed. Nagyon ritkán képes erekcióra. Én önkielégítést végzek de nehezen viselem mert sok szexre lenne szükségem. Mit tegyünk? Nem merem neki a potencia növelőket adni, szeretem .

Figyelt kérdés

#erekció #potencia #házastársi szex
2016. okt. 6. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Amikor erekciója van,mit csinálsz? Ezt gondold végig. Lehet akkor vmit máshogy stb.

Illetve gyógyszer helyett én pl a bükki fűves ember galagonya teakeverékét iszom, minden rendben a vérnyomásommal, azóta :)

2016. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán forduljatok szakorvoshoz. Ha egészségügyi gondjaitok vannak, azt egészségügyi szakemberrel kell megbeszélni.
2016. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjemnek ez kényes orvossal megbeszélni.Velem minden rendben bármire hajlandó vagyok.Talán kipróbáljuk a gyógyfüvet.köszi
2016. okt. 6. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval őfelségének derogál orvoshoz menni, inkább nem szexel? Hány évesek vagytok? És persze, orvosi engedély nélkül nehogy elkezdjen szedni valamit. Nőjön fel és kérjen segítséget, különben én elgondolkodnék a házasságon, mert azért lássuk be, a szex ennek igen fontos része.
2016. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám hogy vagy elmegyünk orvoshoz vagy elválunk. Egy életed van:)
2016. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen mindig nagyon nehéz. Ilyenkor sok mindent számba kell venni, nálam is számtalanszor volt hasonló dolog miatt dilemma mely hónapokig is eltartott.


Először is meg kéne próbálnotok egy alternatívát, mármint olyan "gyógymódot" találni ami nem okoz eféle mellékhatásokat. Ahogy egyik kedves válaszoló is írta, szakorvoshoz kell fordulni. Amennyiben erre a férjed nem fogékony, meg kell vele beszélned.


Ha úgy sem javul a helyzet, vagy a férjed nem megy bele, akkor vele nem lehet mit kezdeni. Aki nem hagyja azon nem lehet segíteni. Ilyenkor azon kell gondolkozni hogy hogyan tudsz magadon könnyíteni úgy hogy a legkevesebb fájdalmat okozd a párodnak.


Szerény véleményem szerint ilyenkor már csak 3 lehetőség jön számba. Beszélsz a pároddal hogy te igényled szexet és lefekszel mással, úgy hogy ő ebbe bele megy és megérti. Az a lehető legjobb.


A második ugyanaz mint az első csak a háta mögött teszed. Ehhez azt kell számba venni hogy elbírja-e a lelkiismereted és a nagy kockázattal is számolni kell. Ha kibírod és nem derül ki, akkor talán ez a leg fájdalom mentesebb.


A harmadik hogy túlteszed magad a fizikai igényeiden és elfogadod hogy ez van, szereted a párod és inkább te szenvedsz mint sem ő. Ez is megoldás bár szerintem hosszú távon csak kevesen bírják.


Egy biztos. A legjobb ha ezt ketten oldjátok meg!

2016. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjednek kényes ezt orvossal megbeszélni,akkor szerintem neki egyáltalán nem is hiányzik a szex.
2016. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha a keringés rendben van, az erekcióval se lenne gond. Mindenképp menjen orvoshoz! Ez olyan pontosan mutatja a szív- és érrendszer egészségét, hogy normális orvos magától is rákérdez! Az már más kérdés, hogy ő őszintén válaszol-e.


Az se mindegy, hogy áll a szexhez. Ha neki ez feltétlenül azt jelenti, hogy be tudja tenni és elélvez, akkor gond van.

De ha egy kis erotikus játszadozás és te kielégítésed is örömet okoz neki, akkor vegyetek egy-két vibrit és dobjátok be! Legfeljebb ha lesz erekció, beszáll.


A vércukorszintet is nézessétek meg! Szintén okozhat potencia gondokat.

Te pedig próbálj meg pl. fogamzásgátlót szedni. Bravúrosan csökkenti a nemi vágyat. :( De ez esetedben inkább előny.

2016. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg normális étrend kellene. Elég nagy esély van rá, hogy azért vannak ilyen bajai, mert nincs rendben kaja téren valami.

Ha nincs igazam, akkor sry.

2016. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
79%

#6, jól látod: "Ilyenkor sok mindent számba kell venni" - igazad van: az segít a merevedésben.



Én is szedek vérnyomáscsökkentőt, az egyik mellékhatásaként említette az orvos a merevedési problémákat, mondtam, hogy az nekem eléggé gáz... kaptam másikat. Én nem éreztem cikinek, ő se, vagy hát nem tudom. De hát csak ennyi....

2016. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!