Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem tudok szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok szerelmes lenni? Érdemes foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel évek óta ismertük egymást, de csak köszönés és néha egy kis beszélgetés szintjén volt a kapcsolatunk. Volt egy kisebb családi problémám, nem is tudom hogy hogyan, de elkezdtünk róla beszélni és pillanatok alatt megnyíltan neki(elég zárkózott típus vagyok). Kb. 3 hónap alatt nagyon felfejlődött a kapcsolatunk, vele a legbizalmasabb a viszonyom, szinte mindent megosztunk egymással. Néha csinálunk közös programokat, szoktuk egymást hosszasan csak úgy ölelgetni, simogatni. Az elején elég rossz lelki állapotban voltam, akkor nem tudatosan, de szerinte tettem olyan jeleket, ami arra utal, hogy többet szeretnék. Akkor leszögezte, hogy nem szeretne többet, csak barátságot. Azóta sok idő eltelt, tényleg jól elvoltunk, viccből mindig tervezgetjük a jövőt(hány gyerek lesz, milyen kutyát veszünk és hasonló dolgok).Eleinte azt mondta, hogy van neki valami kapcsolata, de erről bármennyire bizalmas volt a kapcsolatunk, soha nem beszélt. Most egy egyszeri váratlan csókolózásáról számolt be, ami miatt bűntudata van. Az a baj,hogy tudatosan nem, legalábbis nem mindig utalok rá, hogy én kapcsolatot szeretnék. Vegyesek az érzéseim felé. Tulajdonságai alapján ő az álompár számomra, de állandó érzelmi vonzás-taszítást érzek, nem tudom eldönteni, hogy egyáltalán szeretem-e. Lehet,hogy csak hálás szeretetet érzek felé, mert átsegített egy nehéz időszakomon és törődik velem. Néha nagyon hiányzik, viszont néha tök jól elvagyok nélküle(lehet az is befolyásol, hogy néha ő is teljesen lelkes és keres, néha pedig nem). Most amikor a kis kalandjáról beszámolt egy nagyon furcsa és rossz érzés fogott el és nem esett jól. 19 éves vagyok, de igazán tartós és érzelmekkel teli kapcsolatom még nem volt, mindig zárkózott és csalódásokat lehetőleg messzire elkerülő, érzékeny típus voltam.Nem tudom, hogy mi lenne a helyes lépés, meg kell-e vele ezt nyíltan beszélnem vagy sem. Teljesen hülyén érzem magam és tanácstalan vagyok.
2017. júl. 8. 18:36
 1/1 adriennkiss válasza:
100%
Szia!Szerintem ez nem csak hála, biztos vagyok benne, hogy ez több annál. Szerelmes vagy belé, úgy érzem. Ha megviselt valamennyire lelkileg az, hogy mással kavart, igenis táplálsz iránta gyengéd érzelmeket. Persze neked kell tudnod, de ha bármit ezzel kacsolatban el szeretnél mondani, privátban írj nyugodtan. :)
2017. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!