Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi, akit szeretek, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, akit szeretek, még mindig szerelmes a volt nőjébe. Érdemes még foglalkoznom vele, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

"Hivatalosan" nem járunk, de nyílt titok, hogy több van köztünk szimpla barátságnál. Nagyon jól elvagyunk, azt hittem, kezd továbblépni. De most felhívta a nő, és ő egyből ugrott. Kikészültem. Mit tegyek?

Egy így nagyon rossz nekem. :'( :'( (L_L)


2008. márc. 2. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2008. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem jó volt az időzítés a szempontodból. Mármint túl korai voltál még neki, az pedig ált. semmi jóra nem vezet. Szerintem is hagyd ott. Különben nagy valószínűséggel kicsinál a kapcsolat.
2008. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el meg most mig nem okoz nagyobb fajdalmat. Hidd el tudom h igy is szar es nehez kiverni a fejedbol meg konnyu tanacsokat adni kuvulallokent. De jobb ha most esik rosszul mint kesobb meg nagyobbat csalodsz. Tapasztalatbol mondom!!!!!
2008. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!