Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ragaszkodjak kevésbé a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ragaszkodjak kevésbé a lányhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lány az utóbbi időben eltávolodott tőlem, mert túlságosan kimutatom az érzéseimet neki, sokkal többször mondom, hogy szeretem, mint kéne, így egyáltalán nem vagyok titokzatos, meg semmi.

Arra gondoltam, hogy kicsit flegmábbnak kéne lennem, hiszen a csajozáson kívül olyanok is vannak velem, hogy odajön hozzám egy ember, és úgy érzem, hogy nekem kell megfelelnem neki.

Nem tudom mit tegyek, egyszerűen, amiatt, hogy túl ragaszkodó vagyok, elkergetem a lányokat a közelemből, egy kicsit bunkónak kéne lennem, hogy ne tűnjek neki természetesnek. Mármint, nem értékelik, hogy ki vagyok, mivel túl természetesnek veszik, hogy én vagyok az, akinek a vállán kisírhatják magukat, aztán 1 hónappal utána, mintha meg sem történt volna... mit tegyek? Mit ajánlanátok a helyzetemben?

15/fiú


2017. júl. 9. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, amíg nem jössz rendbe magaddal, addig ne akarj kapcsolatot. Itt arra gondolok, hogy ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Legyél olyan, amilyen. Ha ez valakinek nem tetszik,akkor sutty a szemétbe vele. Nem a levegőbe ,,beszélek" (azaz írok), nekem rengeteg terhet levett a vállamról az, hogy megtanultam tojni mások véleményére. Ha elfogadod önmagad, máris lesznek sikereid. Ez semminél nem fontosabb. Mellesleg, a lányok szeretik a magabiztos pasikat.:-)

14/L

2017. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! ^^
2017. júl. 9. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy beállj a sorba te is!!!

A mai világban a hozzád hasonló srác a normális lányok szemében aranyat ér. Márpedig gondolom, te is normális lányt szeretnél majd magadnak. A bunkó, flegma tetvek barátnői meg vagy hasonló gondolkodásúak vagy pedig olyanok, akik valaha normálisak voltak, a menőcsávó azonban elszédítette őket, aztán persze most meg sírnak, hogy milyen tahó a pasijuk.

2017. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó,hogy kimutatod az érzéseidet. Sok fiú elrejti,mert azt hiszi akkor lesz menő stb...egyébként én is hasonló vagyok,csak annyi különbséggel,hogy nehezen bízok meg az emberekben,de ha megismerek egy olyan embert aki szimpatikus nagyon ragaszkodok hozzá. 13/L
2017. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyen érett gondolkodással ellenni, hidd el, én tudom, csak a lány oldalról. Ebben az időszakban az átlag csak futó kalandot szeretne, nem igazi, mély, hosszú kapcsolatot. Ne állj be a sorba! A családalapítás alapköve a ragaszkodás. én ezzel élek túl. :) 17/l
2017. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sokat segítettetek! ^^ <3

2017. júl. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!