Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ragaszkodjak hozzá kevésbé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ragaszkodjak hozzá kevésbé?

Figyelt kérdés

Nem szeret, én viszont TUDOM, hogy azért nem, mert túlságosan odaadóan viselkedem vele. Minden nap ír nekem azon a bizonyos közösségi oldalon és megpukkad, hogyha nem vagyok elérhető. Gyakran féltékeny is.


DE én nem bírom ki a társasága nélkül. Komolyan, most tiltsam le? Mit tegyek? Nagyon rossz érzés.


2013. okt. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval akkor mi is a terv? Letiltod, ő beléd szeret majd visszaveszed újra elkezdtek beszélni és mindenki happy?

Erre nem mondok semmit...

Ha TUDOD mi a probléma akkor foglalkozz vele kevesebbet de aztán ne itt rinyálj, hogy miért nem ír...

2013. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pukkadjon az ilyen ember.
2013. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak tereld el a figyelmed valamivel, és élvezd az irogatást, akkor, amikor épp tart amúgy zárd ki a fejedből valami másik kellemes gondolattal. Ne légy függő!
2013. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ragaszkodj máshoz.
2013. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!