Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha úgy veszítem el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy veszítem el állandóan a szerelmem hogy nem tehetek róla?

Figyelt kérdés

Alapból nem bízik bennem a barátom mert a kapcsolstumk elején nem mondtam el neki a múltamból pár dolgot mert nem akartam hogy az alapján ítéljen meg, hisz régen volt. Valamiért állandóan történnek még véletlenek amiről én egyaltalán nem tehetek és ezek miatt nagyon össze szoktunk veszni. Én vele szeretném leélni az életem, kegyetlenül beleszerettem és ő is szeret engem. De ezek miatt sosem lehetek nyugodt. Mit tehetnék még hogy bízzon bennem? Már mindent megpróbáltam, elengedni is de nem megy. Annyira szenvedek hogy szinte beleőrülök. Valaki segítsen! :'(

17/L, 19/F


2017. júl. 9. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem bántásból, tényleg, de sztem messze van a 17 eves kortól az, hogy valaki tudja, hogy kivel akarja leélni az életét... 17 évesen meg ott van előtted az egész élet, amit még szinte el sem kezdtél élni!


A bizalmatlanság pedig nagyon nem jó egy kapcsolatban. Ülj le vele, mondj el neki mindent, ami miatt később össze tudnátok veszni, ha kiderülne. Ha itt is veszekedni kezd, mondd el neki, hogy te most itt mindent elmondtál neki, többé nem lehet bizalmatlan, mert mindent tud, ha meg ezután is folytatja, nincs mit tenni, szakíts vele! De sztem ez nem fog bekövetkezni. Ha tényleg úgy van, ahogy mondod, hogy szeret téged, akkor ezzel nem lesz probléma.


Sok sikert!

2017. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Beszéljétek meg a dolgokat,kedves! Legyetek egymással őszinték és meséld el neki a megterhelő múltadat!20/L
2017. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De neki nem megy a bizalom. Tudja hogy nem tehetek a dolgokról és mégis. Annyira fáj :(
2017. júl. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!