Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az első szerelmem, ami nem teljesült be soha, de még mindig tart?

Figyelt kérdés

Kb 12 éves koromban kezdett el tetszeni, tudom, az még nem szerelem. De onnantól folyton erősödött, ahogy nőttünk (egyidősek vagyunk), és most már körülbelül 6 éve tetszik, 4 éve pedig szerelmes is vagyok belé..

A kérdés lényege az elfelejtésen van, mert már mission impossible szinten van az, hogy összejöjjünk, szóval tényleg elfelejteni szeretném.

Lány vagyok.



2017. júl. 1. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj mas fiukkal, randizz veluk. Legyel sokat a barataiddal, bulizz
2017. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne mission impossible? Ki tudnád fejteni?Akár privátban is. Kíváncsi lennék
2017. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Ugyan ez volt nalam a helyzez csak 10evvel tartom a sajat rekordom. Irj privatot ha erdekel az egesz sztory, és talán segithetek túllépni. Nekem azt hiszem sikertült.:)

16/L

2017. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: 6 éves korodban lettél szerelmes? Na azért ne essél túlzásokba, lányka!
2017. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából felnőtt korban is vannak ilyen be nem teljesült szerelmek amik sokszor jobban megkavarják az embert, mintha 2 évig pl együtt lettetek volna.


Annak oka van,hogy nem jöttetek össze lehet később össze fogtok, de erre kevés a valószinuség az is lehet hogy csak nem jó időben találtátok meg egymást.

Nem egy egyszerü dolog elfelejteni egy ilyen dolgot.


Sok barátnőm volt eddig, de pont egy ilyen után vagyok túl ahol igazából semmi nem történt de mégis totál kicsinált a dolog őt is meg engem is.

Idő kell, és a saját érzelmeidbe való betekintés igazából önismeretre tanitanak az ilyen dolgok.

Ha kicsit jobban megismered magad a másikat is jobban megfogod, és meg lesz a logikus magyarázat arra hogy miért is nem lehet köztetek semmi...hidd el az ilyen dolgokból ritkán születik normális kapcsolat, ne hitegesd magad. Ha összejönnétek valószinuleg egy se veled se nélküled kapcsolat alakulna ki....viszont az élet kifürkészhetetlen. Keresgélj mást..

2017. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, ebbe a "se veled se nélküled" dologba bele sem gondoltam még. Mármint hogy valóban ilyen kapcsolatunk lenne ha lenne, hiszen anno is ilyesmi volt, csak "járás" nélkül.

Közben az is lehet, hogy azért epekedem még mindig utána, mert köztudott, hogy ami nem lehet a miénk vagy nem kapjuk meg, az nagyobb vágyat tud okozni. És mikor megkapjuk, lehet hogy ki is ábrándulunk belőle.

De ezt nehéz így kezelni, ugyanis őt tényleg soha nem kaptam meg, és nem is fogom. Szóval nem tudnék odáig eljutni, hogy az enyém legyen és ezúttal rájöjjek, hogy amire vágytam, nem is volt olyan "nagy szám"

Ördögi kör...

2017. szept. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!