Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sok a 7 év korkülö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 7 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyesmi vagy ugyanilyen kérdés van.

A lényeg az az hogy van egy fiú/pasi aki 22 éves és tetszik úgy néz ki én is tetszek neki ezzel csak az az egy baj van hogy 15 éves vagyok.



2017. júl. 9. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok.
2017. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát... Szerintem eléggé természetellenes még ebben a korban. Teljesen más életszakasz, más érdeklődési kör, más értelmi szint (jobb esetben), más gondolkodás. Te még felnőtt sem vagy, ő meg már négy éve az. Ő már diplomázni fog ( vagy ha szakmát tanul már dolgozik is), míg te másodikos gimis vagy. Azt már meg sem merem jegyezni, hogy nyilván neki is vannak igényei, és elég türelmesnek kell lennie hozzád.

Mind ezek ellenére azt mondom, ha nektek nem baj, se őt, se téged nem zavarja, akkor csináljátok. Legyetek együtt. De 15 éves barátnőm tapasztalatából kiindulva, a józan ész nem jósol túl sok jövőt nektek. Ő hozzád hasolóan másodikos korában jött össze egy 19 (még fiatalabb is a tiédnél), de egyszerűen annyira különböztek életkorban (annak ellenére is, hogy a lányok gyorsabban érnek), hogy nem bírták tovább három hétnél.

Mindent összegezve : járjatok, de ne éldd bele magad annyira, és ne borulj ki, ha szakítotok. Aztán ki tudja, lehet házasságig húzzátok 😊

2017. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19 éves fiúval* sorry, lemaradt
2017. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
nagyon sok ebben a korban
2017. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :)
2017. júl. 9. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg nagyon sok
2017. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Egy 15 éves gyerek semmiképp nem lesz érett egy 22 éves felnőtt emberhez.


(Jó szándékú megjegyzés: Még nem késő ,addig tegyél le erről a "fiatalon az idős pasik kellenek " c. dologról, mert te leszel az a lány, akinek 20 évesen a 35-40 éves pasik fognak kelleni)

2017. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Rohadt sok. Te gyerek vagy, ő felnőtt. Ez mindent elárul. Hanyagold.
2017. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7 év nem sok

de te fiatal vagy még hozzá és így lesz sok az a bizonyos 7 év

mondjuk ha bele gondolsz abba hogy mikor ő már általános iskola első/második osztályba koptatta a padot te még szoba tiszta se voltál

2017. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sok és kész.'6 éves vagyok, szintén 22 éves az illető aki tetszik.Egy cipőben járok veled valamilyen szinten.

Hiába van meg a vonzalom, szimpátia stb. egyszerűen normális ember felfogja ésszel,hogy ő egy felnőtt dolgozó/tanuló férfi , te pedig csak egy gimnazista.

Sajnos nekem a srác is megmondta,hogy nem járna velem CSAK ha idősebb lennék.Tette hozzá utólag.Sokat nyom latba ilyenkor még 2-3 év is,nem,hogy 6-7.

Maximum kavarás, néha haverkodás, de semmi több szerintem.

2017. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!