Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok és egy 24...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és egy 24 éves srácba vagyok beleesve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek,mert facebookon beszélgetünk 2 napja de első látásra beleestem.. tudom nagyon gáz. Nagyon sok a korkülönbség?🙂

2017. júl. 9. 19:19
 1/7 anonim válasza:
Semmi a korkülönbség. Ha tetszik, tapadj rá!
2017. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

A kor csak egy szám.



A börtön csak egy szoba.

2017. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sok. Nem is azért, mert 9 év, hanem mert ő már elméletileg dolgozik, te pedig még középsuliba jársz. Nem tudnátok összeegyeztetni a napjaitokat. Neki lassan családja lesz, de neked jelenleg egy érettségid sincs. Szinte biztos, hogy nem venne téged komolyan, egyszer-kétszer kihasználna és ennyi.

Van egy kb. 0,5% esély arra, hogy ez mégsem így történne, de egy srác miatt ne akard elcseszni a jövődet...:(

És szerintem inkább szeretethiányod lehet, ha ennyire könnyen "beleesel" valakibe. Nem baj ez, én is voltam így 1-2 hónapja. Iszonyatosan fájt, amikor nem keresett többé, nem írt vissza, nem likeolta a posztjaimat stb. (amúgy nálunk 14l 20f volt a dolog, szóval valamennyire kisebb korkülönbség, de így is a kevés szabadidőnkön bukott el a dolog leginkább). 1-2 héttel később kiderült, hogy tetszek valakinek, akire eddig csak haverként gondoltam és ja... A "másikon" nagyon gyorsan túl is léptem, nem voltam igazán szerelmes belé, pedig már több, mint fél éve ismerem...:D

Szóval... A saját érdekedben kérlek ne ess bele egy sokkal idősebb fiúba csak mert szeretetre vágysz. Ha elveszted őt, kétszer annyira lesz rossz érzés, mint amennyire jó az, ha összejöttök, ráadásul a családod és a barátaid sem néznék jó szemmel valószínűleg.:(

2017. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ez a korkülönbség. És a srácnak se biztos hogy bejössz. Ha meg igen akkor ott gondok vannak a sráccal. Meg ő sokkal érettebb is, mit kezdene veled? Normális témákról nem tudtok beszélgetni, nem tud megdugni, stb. Maradj a saját korosztályodnál szerintem.
2017. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ess ki belőle mert sok 9 év es lehet most nem de később sok probléma lenne belole.
2017. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom igazából, hogy sok. Beszéltem is vele erről és mondta, hogy ez plátói szerelem, meg hogy találok más fiút. És lehet szeretethiányom van de eskü mintha késztetést éreznék arra, hogy megöleljem és beszéljek vele. De veszett fejsze.. de tényleg beleestem és amikor azt mondta elkezdtem bőgni mint egy óvodás.
2017. júl. 9. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ez tényleg szar lehet:(... De el kell fogadni, majd találsz jobbat is. Egy srác miatt nem fog megállni a világ, csak próbálj ismerkedni lehetőleg korodbeliek között és majd jön egy aranyos valaki, aki mellett nevetve gondolsz vissza erre a "beleestem egy 24 évesbe"-esetre :D

(Nem tudom hanyadik válaszoló voltam, a kisregényes :D)

2017. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!