Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összeismerkedtem egy rocker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem egy rocker fiúval és megtetszett most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy a plátói szerelmemet eltudnám vele feledtetni csak az a baj hogy nem egy megyében lakunk.

Meg igazából barátként ismerkedtünk meg és nem hinném hogy lehetne köztünk bármi is.Az a bajom ezzel az egésszel el hogy azért van távolság...

És én eddig a plátói szerelmemnél sem tudtam hozzáérni ahhoz akit szeretek és most tegyük fel ha viszonzott lenne akkor pedig szintén nem tudnék hozzáérni mert nem tudnánk találkozni...

Iszonyatosan nehezen találok magamnak valakit...

Mit tehetnék?


2017. júl. 10. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom de rockerként mondom hogy vigyázz, mert sok a rasszista köztük, bár a nemrockerek közt is, valahogy én rockerként úgy látom, ha nekem bejön valaki az felőlem lehet egy zsidó szír csaj is, ha az jön be akkor az :'D
2017. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

#1, Sok köze volt a kérdésnek a rasszizmushoz, tényleg... Minek kell egyből támadni a rockereket?! Pláne nem rockerként. Nem is ismered őket.


Sokmindent nem tudsz tenni, el kell felejteni és ennyi.

Tapasztalat, hogy akárhogy is szól a mende-monda, a távkapcsolatok nem működnek.

2017. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!