Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyzet a különc lányokka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a különc lányokkal? Fiuk? Mind hülyének nézitek őket?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azon gondolkodtam h lehet h a furaságom miatt nem közeledik hozzám soha senki.Kissé fura vagyok:grunge,hipster,rocker keverek igy megjelenést meg életstilust/módot,érdeklődési kört illetően.Amugy olyan folyton pörgő néha kattant féle,néha meg teljesen atváltok a sötét zárkózott én nem kedves énemre,valamikor meg bekapcsol a cuki szeretem az egyszarvukat enem.szv néha ugy érzem töb személyiségem van és ezek vátakoznak v keverednek...tényleg nagyon fura vagyok?vagy személyisg zavaros v skizofrén v psyhopata???

2016. ápr. 17. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Én nem tartom nőies stílusnak,persze tiszteletben tartom,hogy te ilyen vagy,de én jobb szeretem,a csinos lányokat.


Egyébként az életkorod leírhatnád. Könnyen lehet,hogy kinövöd ezt a dolgot.

2016. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem érzem, hogy ezzel különc lennél, mert minden 3. lány ilyen különcnek érzi magát, egyszerűen csak túlságosan gyerekes vagy még és nem tudod mit kezdj magaddal. És ez az oka annak is, hogy nem közelednek hozzád gondolom. Plusz ha még látják a helyesírásod is, az sem válik előnyödre.
2016. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a furcsaságod miatt nem közelednek hozzád.:) Maradj olyan amilyen.

Sőt,szerintem fura sem vagy.Hasonló énjeim vannak nekem is,de megtanultam őket összehangolni

Szeresd azt,aki vagy,mert ha te nem teszed,más hogy tudná?

2016. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tartom nőies stílusnak,persze tiszteletben tartom,hogy te ilyen vagy,de én jobb szeretem,a csinos lányokat.


Egyébként az életkorod leírhatnád. Könnyen lehet,hogy kinövöd ezt a dolgot.

2016. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na már megint valaki aki skizofrénnek diagnosztizálja magát....


Elárulom:a skizofrénia rohadtul nem ez.És csak 5percre tapasztalnád meg milyen is,valószínűleg összeroppannál.


Ugyan ez a helyzet a személyiségzavarral.


És mimt minden kamasz,látom te is megtaláltad a wikipédia "pszichopata" szócikket,és egyből magadra is tudtad húzni a kórképet.

Tudod,egy valódi pszicjopatát nem fog foglalkoztatni hogy érdeklődnek e felé vagy sem.

És ha mégis szeretne kapcsolatot,akkor nem ilyen kirívóan fogja prezentálni magát a világban mint te.

A pszichopaták az álcázás és az állandóság mesterei.

Nincsenek érzelmi hullámvölgyeik,nem ingadoznak végletek között.


Te simán csak egy kamasz lány vagy.


(üdv:egy pszichiátriát megjárt személyiségzavaros)

2016. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Lehet furcsa lesz de én szinte csak ilyem lányokat ismerek és bírom is őket tetszik a megnyilvánulásuk.

17/f

2016. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16%
álmaim nője :3 21 weirdos unite!
2016. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!