Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Ti hogyan képzeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Ti hogyan képzelitek az első alkalmat, kivel, mikor (hány évesen), milyen fiúval, milyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le, hogy most hány évesek vagytok. Priviben is jöhet válasz, aki fél a priviözöntől.

2017. máj. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem fogom részletezni, remélem spontán lesz, nem akarom megtervezni.

Nyilván azért nem voltam még senkivel, mert nincs meg a megfelelő partner, és nem is tudom, hogy kivel, majd a leendő barátommal. Mikor, amikor jön, azért már jön, azért már jó lenne. És párkapcsolatban.

18l

Privátra nem válaszolok

2017. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi.. már jöhetne, ezt akartam írni.
2017. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtalálom az igazit hozzá, szeretném, ha gyengéd lenne velem, de mégis érezzem, hogy egy erős férfivel vagyok, de szeretném, ha bízhatnék is benne, hogy, ha valami nem jó, tudjam, hogy leáll.

Remélem, hogy nem fog nagyon fájni, de már nagyon várom, hogy átélhessem és magamban érezhessek egy igazi...


20

2017. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a kettővel előző kérdést.
2017. máj. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem csak annyi a lényeg,hogy egy olyan emberrel legyen,akiben megbízom és érzelmileg kötődök hozzá.Persze a fizikai vonzalom is fontos,de gondolom ha párod van,ahhoz vonzódsz minden téren,de lehet hogy ez csak az én elméletem.Sokan a fizikai vonzalomra alapozzák az első alkalmat,én ezeket a személyeket nem ìtélem el természetesen,de én mindenképpen a barátommal/párommal(kinek hogyan tetszik) veszteném el.A mikor,az egy igen jó kérdés.Szerintem akkor,amikor biztos vagyok benne,hogy szeretném,és nincsenek kétségek bennem,és nem parázok.Nekem jelen pillanatban megvan a megfelelő ember,márcsak a megfelelő pillanat kell.Tudom,nem vagyok nagykorú,lehet megkövezni :D ,de alig 3 hét múlva annak is eljön az ideje.Szóval remélem nem kisgyerekként tekintenek rám majd azok,akik elolvassák ezt a ,,kommentet."Remélem normális választ tudtam produkálni,és eleget tettem a kérésednek kedves kérdező! :) 17/L
2017. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%
En is 17 vagyok, es szerintem en es az elottem szolo is buszke lehet arra hogy nem odadobta magat valakinek 13 evesen, hanem var a megfelelo ferfira akivel ezt atelheti. Az elso mindig meghatarozo, tehat olyan szemellyel szeretnem atelni aki azert nem kozombos. Eltekintve a sok romantikus filmtol en szeretnem erezni hogy fontos vagyok neki es hogy megbizhatok benne. A megfelelo ember mar megvan, en is szinten a pillanatra varok. En annyit tanacsolnek hogy amig valaki nem biztos benne hogy akarja, fel vagy talan csak a parja kedveert megy bele addig ne ugorjon a dolog kozepebe..ez a dolog az elvezetrol es a gyonyorrol szol, nehez ugy elvezni ha eleve nem is akartad :)
2017. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi hülye rizsát rég olvastam. Legalább azt tudnátok hogy miről beszéltek!
2018. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!