Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjek lépni felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek lépni felé?

Figyelt kérdés
Hogy venné ki magát az, hogy egy n három évvel fiatalabbal kezdek ki? A lány aki tetszik 14 éves, én meg 17, és egyre jobban érzem azt, hogy többet szeretnék mint puszta barátság... Eltudok vele beszélgetni komoly témákról is, és nem érzem úgy, hogy ez valami rossz dolog lenne, mert érettebb a koránál és tényleg kezdem úgy érezni hogy beleszerettem. Édesanyám is mondta, hogy milyen érett gondolkodásilag és van egy olyan érzésem hogy megkedvelte a lányt. A lány szüleivel jóba vagyok így még nem is az lenne hogy egy ismeretlennel jönne össze a lányuk.

2017. júl. 11. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nem gond , a korkülönbség sem túl nagy. De mindig várj mindennel ,dontoson ő ! Úgy értem ,ha csokra kerül a sor ,neki lehet hogy fontosabb ,mint neked. Persze nem biztos ,de lehet.

A szexről pedig nem is mondok semmit .

Hajrá !

2017. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha most belegondolok hogy én 14 évesen 9.es voltam és 17 évesen 11.es így nem tűnik nagy korkülömbségnek, ha úgy érzed érett és működne vele egy kapcsolat mindenképp próbáld meg :) 17L
2017. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!