Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek lépni, vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek lépni, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Nem régiben láttam a zöldségesben egy meseszép lányt,én oda mentem és leszólítottam ,el is kezdtünk beszélgetni ,mondjuk nekem az almák érettségén kívül más ötletem nem volt ,de ő jó fej volt és felhozott normális témákat mint pl.Hogy mióta lakok itt,mert még sosem látott ezelőtt,én meg mondtam hogy még csak most költöztünk ide ,majd elkezdtünk mindenféléről beszélgetni,majd szóba jött hogy hova fogok járni innentől suliba, és úgy látszik jövőre osztálytársak leszünk :) Majd együtt is mentünk haza ,ugyanis szomszédok vagyunk.Nagyon megtetszett ,és ezt a haverok,barátok megtudták és folyamatosan azzal zaklatnak hogy valljak már neki szerelmet ,mert biztos ő is így érez ..stb, De én egyszerűen nem akarok és nem is merek neki szerelmet vallani,mert nem vagyok szerelmes belé ,szimplán csak tetszik de ezt a többiek nem akarják elhinni.Pár héttel ezelőtt meg szembe találkoztam vele az utcán ,és pont egy lánnyal voltam ,aki mellesleg egy jó barátom ő meg volt olyan kedves hogy oda lökött a lányhoz "véletlenül" és hát a lány nagyon megijedt hogy jól vagyok-e nem esett-e bajom,ezt én is kérdezhettem volna tőle hisz én estem rá ,de én meg csak szimplán zavarban voltam ,és alig mertem megszólalni.Majd mintha misem történt volna ,gyors felkeltem felsegítettem,majd átkaroltam a lány aki velem volt ,majd futottam hazáig ...Nos a lány akit átkaroltam az meg direkt lemaradt ,és hogy visszamehessen a lányhoz beszélgetni,és hát...elkérte nekem a lány számát (T-T) ..(És ők meg azóta tartják a kapcsolatot ,és beszélgetnek.) Mikor meg visszaértünk hozzánk akkor folytattuk a melót(kidobozolás) na és ő egy ideig poénkodott ,és viccelődött az egészen,de később már elkezdett durcizni hogy :"miért nem merted neki bevallani neki az érzéseidet ,meg volt az alkalom mégis elcseszted!"(közben megtámadt a dobozokkal) És ez az eset óta a barátaim összefogtak ellenem hogy megleckéztessenek,idióta kihívások,fogadások tömkelegével ..Pedig nem is vagyok szerelmes a lányba ,csak tetszik :D mert szerintem rohadtul nem ugyanaz a kettő,most kövezzetek meg nyugodtan de én így gondolom .Ha meg elmondom hogy kibe is vagyok szerelmes valójában ,akkor meg én leszek a tapló ,hogy mindent elrontok ,főleg hogy most minden oké .Mert ha elmondanám ,akkor jönnének a bajok,könnyek,veszekedések,manipulációk ..stb. Mert akibe szerelmes vagyok az így most teljesen elérhetetlen számomra ugyanis két vetélytársam is akad :az egyik egy jó barátom ,a másik meg a lány pasija ,és mégsem szeretném a kapcsolatukat elrontani ,főleg hogy már jó ideje nem láttam ilyen boldognak .De azért ,mégis csak úgy érzem hogy tisztázni kéne ezt ,vagy nem ?Szerintetek?

17/f



2016. aug. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nehéz volt végigolvasni...

Én azt tanácsolnám h próbálj randizni azzal a lánnyal aki tetszik. Mert ha úgy gondolod h annál akit szeretsz nincs sok esélyed akk azt amúgy is hagynod kell. De viszont a csaj aki tetszik annál meg sok esélyed van és még az is lehet h jobban megkedveled.

A barátaidnak meg elèg ha annyit mondasz h a saját kezed ügyébe veszed a dolgokat hiszen te tudod mi a jó neked.

2016. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni.
2016. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz ,tudom hogy azzal a lánnyal kéne foglalkoznom aki tetszik csak egyszerűen, nem megy..nem tudom túltenni magam az előző lányon, 1 éve szakítottunk,és azóta senkire nem tudok úgy nézni mint ő rá ,még ha meg is próbálnám..akkor sem menne .Bár ha ezt el is mondanám neki ,még akkor sem lenne semmi.És ez az egész vallomás dolog köztünk maradna,nem tudom..
2016. aug. 7. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú,nem cseszegetni akarlak (sőt,bármilyen rossz szándék távol álljon tőlem ) ,de azért egy kicsit tagolhattad volna a szöveget :D . Nem értem hogy miről van szó .

Úgy vettem ki,hogy annak a lánynak,akibe szerelmes vagy,van barátja. Ez esetben hagyd, nem éri meg.

Ne vallj szerelmet a ,, tetszik " lánynak,amíg nem vagy teljesen biztos az érzéseidben.

2017. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok : Attól függetlenül elhívhatnád egy fagyira vagy ilyesmire hogy jobban megismerd :)
2017. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!