Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kavarok egy lánnyal aki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarok egy lánnyal aki az egyik ismerősömmel járt. Szerintetek van arra okom hogy emiatt rosszul érezzem magam?

Figyelt kérdés
Kb. három hónapig jártak egy évvel ezelőtt.Kicsit furcsán érzem magam,tetszik a lány de zavar,hogy együtt voltak.Félek attól hogy mit szólnának hozzá ha összejönnénk.

2017. júl. 11. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le, foglalkozz a lánnyal
2017. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ha rögtön utánna, vagy még épp hogy szétmentek, na lehet azert vernének meg hogy te tehetsz mindenről xD
2017. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így egy év után már nem gáz. Persze értem, hogy kínos, de ha tényleg jóban vagytok, akkor ezt meg tudjátok beszélni.
2017. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rájöttem, hogy túl rövid az élet ahhoz, hogy mindenkivel jót tegyél, és ráadásul vissza sem kapod. Szóval kavarj a csajjal, az ismerősöd valszeg ugyanúgy megtenné ellened.
2017. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!