Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynál hány exbárát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál hány exbárát számít soknak?

Figyelt kérdés
Két kapcsolata volt eddig.(3 hónap volt neki a leghosszabb).Nagyon jóban vagyunk a lánnyal,de ez egy kicsit elbizonytalanit.

2017. júl. 12. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez most komoly? Van egy lány, aki képes téged szeretni és te azzal törődsz hogy a múltban hány kapcsolata volt? Ha 20-30 lett volna, akkor megérteném kicsit hogy ezen fennakadsz, de KETTŐ????? Nem vagy normális ember.
2017. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha 20 éves, akkor nem annyira sok. De ha csak tini, akkor az gáz.
2017. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Két kapcsolat az semmi nyugi:)

Nemrég szakítottam a baránőmmel 14 éves volt és nem tudtam semmiről,hogy mennyi barátja volt,mert nem mondta el,de egyszer felhozta,hogy rá írt az exe és eszébe jutottak a dolgok,hogy jó volt vele és nem tudja kit szeret stb de végül engem választott,akkor kellett volna dobjam de túlságosan szerettem :D

Majd miután megcsalt,megtudtam,hogy én voltam a HETEDIK barátja akivel személyesen is együtt volt,neten meg mégtöbb volt neki régen és most tart a NYOLCADIKNÁL a kiscsaj csak 14 éves,szóval nem gáz haver :D

Én megfogadtam,hogy sose jövök össze olyan lánnyal akinek van exe,többet nem követem el ezt a hibát :D

2017. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja,nem figyeltem,hogy az elején leírtam a korát,bocsi,hogy a végén is írtam :D
2017. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megfogadtam,hogy sose jövök össze olyan lánnyal akinek van exe,többet nem követem el ezt a hibát :D < Hajrá,pár év múlva (vagy már most, a korosztályodra való tekintettel ) lehetetlen lesz.


Az én páromnak én vagyok a tizedik barátnője, előttem volt egy 1.5 éves komolyabb kapcsolata,a többi csak pár hónapos volt. Nekem ő az első. Én 18 voltam, ő 2o amikor összejõttünk. Eltelt azóta 2 év. (szóval már nem épp tini kategóriába tartozunk,de na.)


Szerintem 2 ex az még egyáltalán nem sok, főleg nem úgy, hogy a leghosszabb 3 hónapos.Nem amiatt fog jól működni,vagy kudarcba torkollni a kapcsolatotok,hogy hány barátja volt előtted. Az a fontos, hogy most te vagy. Az elején engem is zavartak az exek, aztán belegondoltam.

Belegondoltam,hogy hát basszus,velem van, engem szeret, voltak női, na és? Nekik nem működött, nekünk működhet. (Ha nekik működik,én most nem vagyok a párommal)

Szóval emiatt ne legyenek fenntartásaid. Ha viszont vannak,akkor ne húzzátok egymás idejét. Gondold át,hogy el tudod-e fogadni,vagy zavarni fog,és akár vitaforrás is lehet. Akkor nem érdemes belekezdeni.

2017. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy még no para:D
2017. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Drága ötödik válaszoló, egy szóval nem mondtam, hogy nincs most barátnőm, megfogadtam, csak annyit mondtam és találtam is olyan lányt:)
2017. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok normalisak lel
2017. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ember, nehogy már az alapján válassz barátnőt hogy hány exe van. Lehet hogy nem is ő szakított velük, akkor meg mindegy. Komolyan 2??? ezen ne bizonytalanodj már el. Hány exbarát számít soknak? háát 10-nél biztos, ahhoz meg a 2 konkrétan lóf.aszt se ér :D Hidd el nem sok az, ha már nem szereti egyiket se/nem hiányolja őket, akkor no problem. ;D

(és elnézést a kissé trágár, vagy bunkó megfogalmazásért)

2017. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csajt nincs exe, már tizenévesen pénzért szexelt, összehozzalak vele?
2017. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!