Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tud valasztani a srac?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud valasztani a srac?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac aki regen az osztalytarsam volt,es nagyon joba voltam vele.Most nyaron elkezdtem vele beszelgetni es bevalotta h tetszettem neki viszont egy masik lany is tetszik neki.Utanna ossze jottunk de azt mondta h nem tudja hogy mit akar es mondta h atgondolja ,masnap irt h akarja folytatni amit elkezdtunk . Viszont meg mindig tetszik neki a lany (akivel amugy nagyon joba vagyok) de a lanynak o nem tetszik.Ma talalkoztam vele nagyon jo volt de utanna ramirt a lany mert a srac mindent elmondott neki ( hogy egyutt vagyunk meg h talalkozgatunk ) es a lany most kitalalta hogy lehet h akar valamit a sractol. Megkerdeztem a sractol hogy akkor most mi van azt mondta h en kellek neki. Viszont annak a lanynak meg ugyanugy ir mint nekem es mindent elmond neki es nem akarja neki megmondani h en kellek neki mert attol fel h akk a csaj megharagszik ra .Szerintetek mit akar a srac ? Vessek veget annak ami eddig tortent es inkabb hagyjam ?Vagy meg varjak ?

2017. júl. 13. 18:59
 1/6 anonim válasza:
Mindenképpen ülj le vele és beszéljétek át komolyan és alaposan hogy mit gondolsz, milyen érzéseid vannak, és hogy ő mit gondol. Aztán szépen kérdezd meg tőle hogy ő kell neki vagy te. Legyél határozott. Szerintem egy kicsit gyerekes a srác.
2017. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mar csomoszor beszeltem vele errol. De igazabol sose ad egyertelmu valaszt .
2017. júl. 13. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Szerintem ha nem ad egyértelmű választ akkor mondd meg neki hogy mondja meg konkrétan...ne térjen ki a válaszadás alól...csak kell tudnia választani. Ha meg ezek után se akar vagy tud választani akkor hagyd a francba. Amúgy azt a csajt se értem először nem kell neki a srác aztán rájön hogy találkozgattok meg összejöttetek erre egyből kell neki.(egyébként ezt az utolsót is elmondhatod nyugodtan a srácnak hogy ő nem e furcsállja kicsit)
2017. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudja mivel elmondta neki a csaj hogy most lehet h megis erdekli es neki fel sem tunik hogy epp 3 vagyunk egy kapcsolatban ( ez annyira nevetseges) mikor mondtam neki h ez igy nem jo akk csak annyit mondott h tudja h nekem ez rossz.De egy szoval se mondta h ot ez zavarna.
2017. júl. 13. 22:11
 5/6 anonim válasza:
Hallgass az okos baratnodre 😉😂
2017. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jo rendben 😂💕
2017. júl. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!