Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethetek egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek egyszerre két fiút? Hogy lehet választani ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Két fiú van most az életemben, egyikkel sem vagyok még együtt, de hamarosan választanom kell mert nagyon alakulnak az dolgok mindkettejükkel.

Az egyikőjükkel van 2-3 közös hobbink, a családom jóban van vele és a családjával is, jókat szoktunk beszélni, és mellette biztos jövőm lenne, rendes és tisztességes srác:)

A másik...ő egy kicsit veszélyes, kalandos, és nagyon más mint az átlag. Tudom hogy sosem csalna meg ő sem, viszont az ő élete csupa kaland és meglepetés, nem biztos hogy hosszútávon megalapozhatjuk együtt a jövőnket. Ráadásul a szüleim sem szeretik a lázadó természete miatt, elég konzervatívak. Ennek ellenére a srác mindig kedves velük, pedig tudja hogy viszonyulnak hozzá, de nem vág vissza hanem "kedvességgel támad", ami nem áll tőle távol, mert iszonyat nagy szíve van a látszat ellenére.

Vele annyira más, szó szerint bármiről el tudunk beszélgetni, és vonzódom hozzá testileg-lelkileg.

De ott a másik fiú is, akivel ugyancsak jókat beszélgetünk, mindenki elfogadná, és őt is nagyon kedvelem.

Mit csináljak? Megéri kockáztatni? Mert ha az egyiknek igent mondok, a másiknál örökre elvágtam magam. És szinte ég és föld ez a két srác, félek hogy rossz döntést fogok hozni és megbánom majd.



2017. máj. 15. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez alapján bármelyiküket választod csak ideiglenes lesz.Tudni fogod amikor találkozol majd azzal akivel együtt akarsz lenni igazán.Ott nem lesz kérdés,nem lesz dilemma.Válaszd a kalandot,aztán ha nem teljesedik ki majd megtalálod idővel akivel igen.
2017. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hogy egy idevágó budhista bölcselettel traktáljalak: nincs jó vagy rossz döntés, csak döntés van.


Nyílván vannak döntések amivel elsikálhatja magát az ember... de ez jelen esetben nem az. Kedveled mindegyiket de egyiket sem szereted eléggé. Kb midegy kit választasz.


De én az ösztöneimre hallgatnék. Képzeld el hogy holnap már csak egyikükkel lehetsz együtt. Melyiket hiányolnád hobban? Kinél szorulna össze a szíved ha holnaptól többé nem lenne része az életednek. És most ne gondolj a "de"-re csak hallgas az ösztöneidre.

2017. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se.
2017. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En megmondom mi lesz ennek a vege: a stabil sraccal jarni fogsz, a kalandossal meg osszejarni.
2017. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, én nem az a fajta lány vagyok:D


Elgondolkodtam milyen lenne ha csak az egyikükkel maradhatnék, a másikat pedig soha többé nem látnám. És arra jutottam hogy a kalandos fiúval érezném igazán jól magam, lesz ami lesz, de azt hiszem örök életemre bánni dogom ha most nem hallgatok az érzéseimre:)

2017. máj. 15. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hasonló esteben voltam és megtartottam mindkét jelöltemet, elég jól működik már 3 hónapja. Tudnak egymásról;)

Persze ezek inkább laza kapcsolatok.


26N

2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!