Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Butaság lenne? Ti elmennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne? Ti elmennétek?

Figyelt kérdés
Tehát... Tetszik egy fiú, viszont szeptemberig nem találkozunk, így nyáron szeretném neki bevallani az érzéseimet. Arra gondoltam, hogy egy kézzel írott levélben arra kérem, hogy találkozzunk x időben y helyen. Ezt névtelenül tenném, hogy meglepetésként érje. Biztos, hogy elsőre furcsának hangzik, de más lehetőségem nem igazán van...

2017. júl. 14. 21:14
 1/6 anonim válasza:

Ez aranyos ^^

Bár szerintem ha név nélkül írod nem biztos hogy el fog menni :(

2017. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ha nem találkoztok, hogy adod oda a levelet?
2017. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Feladja postán, gondolom.

A nevedet írd rá szerintem.

2017. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemrossz ötlet,próbáld meg nyugodtan. Sok sikert
2017. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem rossz csak azért a neved írd oda. Ha én kapnék egy ilyen névtelen levelet biztos nem mennék el, mert lehet valami zakkant sorozatgyilkos írta és ki akar nyírni.
2017. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csak siman rairnal facen?
2017. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!