Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem ebben az esetben? Szökjek el, vagy butaság lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

15 éves lány vagyok, a barátom 16 éves, 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem őt, az életemet is el tudnám képzelni mellette. 1 hónappal ezelőtt felmerült a kérdés, hogy lemehetnék hozzá, mivel még sosem voltam lent nála. Ő se volt még nálunk, viszont a jelenlegi lakásba nem szeretném őt meghívni, az oka teljesen mindegy. Anyáék vettek egy lakást a városban, viszont még felujításra szorul, dolgoznak is rajta, és majd oda szeretném őt felvinni ha kész lesz teljesen. Szóval visszatérve, szó volt róla hogy lemehetnék hozzá. Anyát meg is kérdeztem erről, de nem enged le egyszerűen sehogy sem, igaz nem ismeri a barátomat mivel még nem vittem fel magunkhoz így érthető a dolog. Mindennel próbáltam őt meggyőzni, sikertelenül. Apa ugyan ezen az állásponton van mint anya. Pedig egyébként semmi olyan dolog nem lenne, csak az anyukája főzne valami kaját és megebédelnénk nálunk és utána elmennénk sétálni vagy valami. 1 órára lakik tőlem. Arra gondoltam, hogy azt mondom anyának hogy a városban vagyok az egyik barátnőmmel, közben pedig lemennék hozzá. Szerintetek elszökjek hozzá? Megérné, vagy inkább ne csináljam a következmények miatt? Normális válaszokat írjatok légyszives.:)


2017. jún. 10. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

15 vagy. Nem akarlak megbántani, meg semmi, de vajmi kevés az esélye, hogy egymás mellett fogtok megöregedni. :D Anyu viszont mindig ott lesz melletted, nem 3 hónapja szeret, és nem még 3 hónapig fog.


Helyedben nem nagyon tenném.


Inkább próbáld meg megbeszélni anyával.


19F

2017. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak az 1. hozzá szóló mellett tudok érvelni

fiatal vagy sok sok szerelmed lesz még :)

viszont a szüleid a család az aki mindíg melletted lesz :)

most lehet így érzed de nem így lesz az élet sajnos kegyetlenebb :/

nem lenne jó dolog el szökni

ha ki derül te jársz rosszul..

mutasd be szüleidnek

ha nem akarod hogy fel menjen hozzátok meg lehet oldani másképp is :D mikor az anyukáddal boltba vagytok "véletlenül" ő is arra jár :) és akkor be tudod mutatni :)

hátha jobb lesz a véleménye rólla :)

2017. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne szökj el hozzá, mert ha kiderül akkor hidd el, hogy anyukád nem fogja engedni, hogy felvidd hozzátok, sőt téged meg nem fog sehova elengedni. Várj türelemmel, és ha kész lesz a lakás felviszed, megismerik a szüleid és ha látják, hogy rendes el fognak engedni hozzá.

18F

2017. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem se szökj el, érdemes lehetne esetleg, hogy olyan találkozót szervezzetek ahol a szüleid, a barátod, a barátod szülei és te tudtok találkozni, megismerhetik őt és akkor máskor ez nem lesz probléma
2017. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Most ha elmész hozzá egy délutánt senki nem tudja meg, csak kerckedj ki, nem kell tudnijuk hogy oda mész :D
2017. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elötte együtt ebédelnétek a pasidal és a szüleiddel?
2017. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!